Питання від: Элис Вік: 18

Я слишком ревную своего парня.

В последнее время я слишком ревнивая. Парень , например, сидит в Фейсбуке, а в Инстаграме мне не пишет , то я начинаю думать, что он с кем-то общается. И доходит до скандала. Я не слишком доверяю , ибо когда-то мне изменили и я год не могла прийти в себя. Не хочу , чтоб это повторилось. Его мама знает обо мне , иногда пишет . Можно подумать, что волноваться не стоит. Но все равно , какая-то ревность есть. Из-за этого портится настроение. Подскажите что-нибудь.
П.С. заняться чем-нибудь не предлагать, уже пробовала.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня Єлис! Ви пишете "Парень , например, сидит в Фейсбуке, а в Инстаграме мне не пишет , то я начинаю думать, что он с кем-то общается. И доходит до скандала. Я не слишком доверяю , ибо когда-то мне изменили и я год не могла прийти в себя. Не хочу , чтоб это повторилось". Як на мене, у вас цілком обгрунтований страх, тому що судячи з того, що Ви написали, ситуація з попереднім хлопцем Вас травмувала. І ця травма досі не прожита. А так спрацьовує наша підсвідомість, що до тих пір, поки не будуть зроблені певні висновки, нас травма буде тримати у напрузі.... Звідси і Ваша недовіра і Ваша тривога. Потрібна індивідуальна робота психолога з посттравматичним станом. Це можна зробити онлайн через любий вид зв'язку. Декілька зустрічей цілком можуть допомогти виправити ситуацію.
Просто я не знаю , как с этим бороться. Встречаемся пол года , он служит сейчас, занят часто , а я ревную. Начиталась об изменах, теперь не могу это выбросить из головы.
На превеликий жаль просто взяти і "викинути з голови", коли вже є душевна травма, неможливо! А читання книжок ще тільки посилять страхи та ревнощі, тому що сама людина впоратися з тим, що засіло у підсвідомості просто не може. Я б Вам не радила затягувати такий стан надалі, бо це тільки погіршить Ваш стан і може повністю зруйнувати стосунки. Для того, щоб справитися з проблемою, потрібні певні внутрішні ресурси. З якими ще потрібно вміти контактувати. Поки Ваші ресурси не задіяні зовсім, або Ви не знаєте де їх брати...
И что, сделать ничего нельзя? Потому , что пока он служит ещё я потерплю , а когда он вернётся и мы начнем жить вместе будет ещё больнее ,я начну его контролировать . Что Вы имеете ввиду под внутренними ресурсами?
Тобто, Ваш хлопець служить у Армії, я правильно Вас зрозуміла? Ви не поруч? Тим паче, потрібно якнайшвидше почати працювати з психологом. Тому, що Ви правильно пишете "когда он вернётся и мы начнем жить вместе будет ещё больнее ,я начну его контролировать". А це вже буде для Вас обох катастрофа. І ще, жодна переписка на жодному психологічному сайті не допоможе розв'язати Ваше питання, адже потрібна робота з внутрішньою травмою... Саме під час роботи і включаються або шукаються ресурси.
Да , он в армии , по этому я так сильно переживаю. Прочитала, что там парни ходят "налево" , теперь ревность ужасная. Если прочитал смс и не ответил , начинаю плакать , надумывать об изменах. Устала уже.
Так, більшість "зрад" є зараз лише у Вашій голові. І з таким ставленням до коханого створити щасливі стосунки навряд чи вдасться. І до речі, якщо є внутрішня травма, людина стане до останнього відтягувати момент "зустрічі" з нею, що до речі зараз і відбувається. Ви підсвідомо ще надієтеся на якесь чарівне слово психолога, щоб все вирішилося саме собою. Мені дуже шкода, але чудес у таких справах не буває. І те, що Ви прийшли на сайт, вже говорить, що Ви дійсно дуже втомилися самі від своїх переживань... Далі Вам може бути тільки важче, бо страхи та ревнощі відбирають останні сили, які так необхідні для побудолгарних стосунків з коханим.
Ну, а что же делать. Раньше он сильно за мной "бегал", а я не очень, нейтрально к этому относилась. А сейчас он редко звонит и тд. Я понимаю, что у него нет времени , но все таки я привыкла к одному,а сейчас другое.
Навчитися правильно себе поводити. А для цього, спершу, потрібно навчитися правильно приймати різні ситуації, а отже, правильно на них реагувати... А поки що відслідковується величезна "прив'язливість", "залипання" на стосунках... Та повна відсутність самодостатності...
Да, привязанность. Очень к нему привязана, хотя раньше такого не было. А сейчас очень бегаю за ним и ревную.
І чого Ви чекаєте? Хочете йому до смерті набриднути? Обирайте психолога (зустрічі онлайн цілком доступні у всіх сенсах для кожного) і починайте внутрішню роботу зі спеціалістом.

Ответ отредактирован автором 20-05-2021 16:22:27

Хорошо, спасибо.