Нав\\\'язливі думки
В особистих стосунках чомусь все стало складніше і гірше складатися, тому що таке відчуття, що я не вмію дружити з людьми, а подобаються мені тільки ті хлопці, які не дуже гарно до мене ставляться і проявляють деяку байдужість, а ті, які до мене гарно ставляться - швидко набридають. Я розумію, що мені потрібні здорові стосунки з людьми, але у мене просто не виходить їх будувати, я все ламаю. З\'являються думки про те, що не так я вже і заслуговую на хороше відношення до себе - це і стає однією з причин, чому я перериваю спілкування з людьми.
Також після лікування не зникла постійна втома, сонливість. Потрібно прикладати багато зусиль, щоб встати з ліжка і щось почати робити. Часто плачу. І взагалі хочеться весь час спати, нічого не вирішувати, не думати, бо немає сил.
Але є бажання позбутися цих всіх проблем і просто радіти житті, не прикладаючи для цього нереальних зусиль.