Питання від: nik344 Вік: 34

Боюся, що чоловік мене не пробачить

Так сталося, що мій чоловік часто не буває вдома, така в нього робота. І на День закоханих я почала себе жаліти, тому випила, сама, як остання алкоголічка. Напившись, почала писати чоловіку усякі гадості, звинувачення і т.д. Звісно, після такого він образився, сказав, що йому така дружина не потрібна. На другий день, до мене дійшло, що я натворила, але боюсь, що вже пізно… він втратив довіру і повагу до мене! Звичайно, я розумію, що мій вчинок немає ніяких виправдань! Але не можу сама себе зрозуміти, не знаю чому так вчинила. Хочу розібратися в чому причини цього жалю до самої себе! Я , навіть, почала сама себе боятися, боятися своїх вчинків!
Я зрозуміла, що не можу жити без нього! Але боюся ще колись зірватися! Боюся, якщо він мене пробачить не виправдати його сподівань!
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрый день!
цитата:
Так сталося, що мій чоловік часто не буває вдома, така в нього робота. І на День закоханих я почала себе жаліти, тому випила, сама, як остання алкоголічка. Напившись, почала писати чоловіку усякі гадості, звинувачення і т.д. Звісно, після такого він образився, сказав, що йому така дружина не потрібна.

Скажите, а в чем Ваш вопрос к психологам? Какие у Вас отношения с мужем? Если я правильно понимаю, то Вы смогли ему сказать о том, что происходит сейчас в Ваших отношениях только тогда, когда выпили. Почему нельзя это обсудить с ним, когда Вы трезвая?
Доброго вечора!
цитата:
БОЮСЯ, ЩО ЧОЛОВІК МЕНЕ НЕ ПРОБАЧИТЬ

А вибачення просили?

цитата:
Так сталося, що мій чоловік часто не буває вдома, така в нього робота.

Коли виходили заміж, знали про специфіку його роботи чи ні?

цитата:
Напившись, почала писати чоловіку усякі гадості, звинувачення і т.д.

Тверезою можете пригадати і зрозуміти, в чому його обвинувачували? За саме ображали? Які Ваші очікування у подружньому житті чоловік не виправдовує?

цитата:
Але не можу сама себе зрозуміти, не знаю чому так вчинила. Хочу розібратися в чому причини цього жалю до самої себе!

Для цього потрібен справжній, глибокий діалог з іншою людиною, обізнаною в стосунках, краще з психологом. Його питання допоможуть побачити те, що поки що не вдається побачити.

цитата:
Боюся, якщо він мене пробачить не виправдати його сподівань!

Припустимо, так. А хто подбає про Ваші сподівання - є відповідь?
З чоловіком можете говорите щиро і відверто про все - про те, що подобається, і про те, що не задовольняє? Про бажання і мрії?

Відредаговано автором 16-02-2023 19:00:31

Добрий веріч.
Це дуже важливо розібратися у ваших почуттях того вечора. Схоже в тих повідомленнях ви говорили про свої притензії до чоловіка. Якщо повернутися до тих повідомлень, про що вони? Що вас не влаштовує у відносинах з чоловіком? Які потреби ваші потреби не задовольняються у ваших відносинах?
цитата:

Добрий день) Зрозуміло, що ви відчуваєте жаль і сором за свою поведінку в стані алкогольного сп'яніння, і добре, що ви шукаєте допомоги, щоб зрозуміти причини такої поведінки. Важливо усвідомлювати, що алкоголь може послабити стримуючі фактори та погіршити судження, що може призвести до поведінки, до якої ви зазвичай не вдавалися б у тверезому стані.

Схоже, що ви можете відчувати почуття самотності та ізоляції через роботу вашого чоловіка, і що ці почуття могли вплинути на ваші дії в День Святого Валентина. Може бути корисно дослідити способи впоратися з цими почуттями більш здоровим способом, наприклад, знайти способи підтримувати зв'язок з чоловіком, коли він у від'їзді, або звернутися за підтримкою до друзів чи психотерапевта.

Також важливо відкрито і чесно спілкуватися з чоловіком про те, що ви відчуваєте, і що ви робите для вирішення будь-яких глибинних проблем. Це допоможе відновити довіру і зміцнити ваші стосунки. Пам'ятайте, що ніхто не є досконалим, і помилки - це частина життя, але важливо брати на себе відповідальність за свої вчинки і працювати над тим, щоб досягти позитивних змін, рухаючись вперед.
Вітаю.
На мою думку, Вам варто звернутися на індивідуальну консультацію, бо таке відчуття, що Ви зовсім не "okay".
Я 5 разів нарахувала слово "боюся". Ви боїтесь, що муж не пробачить. Ви боїтесь, що муж пробачить. Боїтесь себе, своїх вчинків. Тепер я боюсь за Вас . Все дуже категорично, безжалісно, жорстко до себе. Ніяких виправдовувань-розстріляти без суда та слідства.
Якщо серйозно, зараз Вам потрібно розібратися з собою. Бо такий Ваш стан та вчинки не зявились зненацька. Тому є причини. І я вважаю, що вони не тільки в Вас.
цитата:
Хочу розібратися в чому причини цього жалю до самої себе

Причины Вашей жалости к себе заключаются в обиде на мужа.

цитата:
він втратив довіру і повагу до мене!

Если Вы будете сами уважать себя и доверять себе, то ничего Ваш муж "не втратить".

Для этого Вам надо уменьшить свои страхи, обиды и убрать излишнее чувство вины.
Потому что эти чувства дают Вашему мужу повод манипулировать Вами -
цитата:
сказав, що йому така дружина не потрібна.

Он чувствует Вашу неуверенность, а также зависимость от него -
цитата:
не можу жити без нього!

И ведет себя соответственно.

Поэтому когда Вы начнете меняться и вернете свою уверенность - изменится и Ваш муж.
И Вам не придется писать ему
цитата:
гадості, звинувачення

потому что Вас будут устраивать отношения с ним.
цитата:
І на День закоханих я почала себе жаліти, тому випила, сама, як остання алкоголічка. Напившись, почала писати чоловіку усякі гадості, звинувачення і т.д.

Вам варто детальніше пропрацювати сімейні стосунки за допомогою психолога

Душевна самотність і страх висловити свої внутрішні потреби є однією із причин ваших проблем!
Психолог може допомогти вам зрозуміти себе і підказати,як правильно висловлювати свою бажання і почуття!
А то що напилися і писали "гадості", це признак що накипіло!
ОДИН раз можна!
А постійно, така практика до добра не приведе!

Відредаговано автором 17-02-2023 14:51:30