Не можу зрозуміти свої відчуття та емоції
Знаходжусь у стосунках 2 роки,але останні 8 місяців нажаль на відстані,ми обидва багато і тяжко працювали цей час і в нас сталося дуже багато конфліктів,я відчувала холод від парнера і намагалася дізнатися причини такої поведінки,розповідала ,що саме мене турбує,в деяких ситуаціях навіть звинувачувала його.)Він реагував спочатку спокійно(я,так гадала),але потім на мої слова:"не роби мені боляче,я почала чути,що він вже втомився від моїх скандалів "
Зараз ми знову поряд,але я дізналася,що весь цей час(поки ми були на відстані)він мав подругу і багато спілкувався з нею про нас,про свої проблеми,я відчуваю з одного боку себе винною,що кохана людина відкрилась не мені,хоч я і казала йому,що я завжди поруч і готова до діалогу. А з іншого в нас була домовленість,що ми не будемо спілкуватись з людьми іншого полу коли ми не поруч .Він казав їй,що я виношу йому мізки,коли я розповідала про почуття і просила порозумітися.Тепер я не знаю як виправити цю ситуацію,кожен раз коли я говорю,про почуття(свої та його) він закривається і мовчить,навіть коли я запитую в нього,що не так він каже що все добре,а в моїй уяві крутиться його фрази до тої дівчини,що я виношу йому голову.
Що мені робити?я відчуваю себе покинутою і безсилою.
Дякую,що прочитали цей монолог,сподіваюсь ви зможете дати мені пораду )