Чи варто перевіряти чоловіка?
Хочу запитати вашу думку, чи варто перевіряти чоловіка? Бачила рекламу такої послуги, де ніби дівчата йому пишуть що сподобався, спілкуються, ніби пропонують зустрітися, щоб побачити яка буде реакція, думаю ви розумієте про що я.
Я розумію що це нечесно так робити. Просто є таке якесь відчуття відчаю, безсилля і хотілося б від чогось відштовхнутись щоб мати сміливість щось змінити. Чоловік час від часу випиває і в таких ситуаціях дуже дратуюсь на нього, навіть відчуваю огиду, фізичного насильства ні разу небуло, а от психологічні доколупування так, і ніколи не знаю в якому він настрої буде, бо буває ніби добренький, а буває злий, непередбачуваний, такі неприємні розмови бувають від яких я плачу і важко відходжу або буває таке що я зриваюсь і висказую все що думаю, а потім знову-таки таки почуваюся винною, неправою, несправедливою.
В періоди коли не п'є все ніби гарно, є турбота і спокійне нормальне ставлення, але щоправда не зовсім близькі стосунки. Не можна поговорити по душах, бо в таких розмовах він часто бачить претензії. (Хоча по факту претензії в мене насправді є, просто коли я виражаю їх, навіть якщо максимально делікатно і обережно, він дуже важко це сприймає, по суті мені в стосунках з ним не можна проявити будь-яке невдоволення бо він на це гостро реагує, злиться, ображається, віддаляється). Але загалом в періоди коли не п'є все дуже непогано і я б могла так все життя вдячно і спокійно прожити, якби не було тих періодів коли п'є.
Я хочу знати як насправді до мене ставиться, чому все ж таки завжди якась відстань між нами, чи хоче бути зі мною чи лише через дітей. (Але відверті розмови завжди заводять в тупик)
Чи варто перевіряти? Чи може це дати мені якесь корисне підгрунтя для подальших рішень? Мені ця ідея не дуже подобається, але інтерес викликає.