його ніколи не хвалили, не казали що його люблять. Батько тільки постійно критикував. І тепер він так само відноситься і до нашого сина. Йому 10 років.Говорить що я в твоєму віці робив вже те і те, а ти нічого не можеш, ти невдаха і т.д. і говорить це кожного дня. Ось за це в мене теж образа на його маму. Тому і виривається це в мене, коли щось чіпляє в розмові. Я хочу відпустити ці образи, щоб цього не повторялося більше, бо це виходить ненавмисно.
І він не розуміє цього? Що робить так само, як вчиняли з ним. Сподіваюсь, що Ви захищаєте сина від цих нападок.
Якщо у Вас образа на його матір, то це дивно. Така образа повинна бути в нього, а не у Вас. А Вам потрібно зрозуміти, що тепер, ВСЕ, що робить Ваш чоловік - це суто ЙОГО відповідальність, а не його мами чи тата. Бо, як казав один відомий та мудрий психолог: "Не важливо, що зробили з Вами, важливо - що ВИ зробили з цим".
Ось і виходить, що він нічого з цим не зробив - і не розуміє навіть, що треба щось робити. А Ви нагадуєте йому про його біль - а він НЕ ГОТОВИЙ цей біль витримувати та працювати з ним - надто слабкий для цього. І Ваша помилка в тому, що Ви цього не розуміли - і нагадували йому про цей біль. І наривалися на його відповідну реакцію.
Йому б до психолога, та навряд чи піде. Так?
цитата:
Тепер розуміючи, що я дійсно винна в цій ситуації зараз, мені стало ще гірше(
Що доводить те, що я й казав - про Ваше невротичне почуття провини. Яке вистрелює з будь-якого приводу.
Вам просто необхідна психотерапія, без неї не впораєтеся.
Хто Вас винив у дитинстві? І за що?