Я звісно не хочу показатися неосвіченим але якщо можна вважати в інтернеті тести на абʼюз коректними то всі тести які ми проходили то ніхто з нас не є абʼюзером.
Не можна вважати їх коректними - раз. Вона могла і збрехати в тестах - два.
цитата:
Я вважаю що моє терпіння - любов до неї, від Бога.
Терпіння і любов - можливо що й від Бога, а ось наївність та нав'язане почуття провини - від кого?
цитата:
Вона говорила що має дуже великі сумніви щодо наших стосунків і нашого майбутнього. Зараз вона сидить вдома і думає щоб розійтися і має ще більші сумніви щодо нас і мене в тому числі
Якщо людина має сумніви ще БІЛЬШІ, то які можуть бути сподівання на краще?! Це про Ваш самообман. Ви схоже до нього схильні.
цитата:
Я вже думав що вона може перевиховує мене на свій лад але скільки я не бачив що вона читала і дивилася що одне одного не можна перевиховувати а потрібно приймати, то ні я так не думаю.
А так і є: перевиховує. А те, що вона читала зовсім НЕ ГОВОРИТЬ про те, що вона цього не хоче досягнути. І дивитись треба НЕ на те, ЩО вона читає, а на те, ЯК вона себе поводить. А поводить ДУЖЕ характерним чином:
цитата:
Це вже не вперше і я не знаю що мені відповісти бо вона собі образилась, не хоче говорити і миритися.
Схоже на покарання за непослух. Та на дресуру, як в цирку. Поширений маніпулятивний прийом, особливо серед нарцисів.
цитата:
Рідко буває що я говорю їй щось прямо бо вона дуже ніжна і ображається на прямоту.
Справа не в ніжності, а в тотальному НЕСПРИЙНЯТТІ критики, що також притаманне нарцисам.
цитата:
сказала що я поводжу себе як дівчинка.
Вона намагалася СПЕЦІАЛЬНО Вас задіти, зробити боляче - маніпулятивний прийом. Для того, щоб принизити та підштовхнути Вас ставати "кращим":
цитата:
через певний проміжок часу ми заговоримо (як завжди) і вона скаже: ти не справжній чоловік я не хочу бути разом бо ти не прийшов і не помирився перший, - ( і я скажу що пропонував тобі миритися але ти мене послала і не хотіла зі мною спілкуватися) на це вона відповість- тобі потрібно було наполегливим бути і вести себе як справжній чоловік, який завжди готовий помиритися перший. І в мене буде відчуття того що я дійсно начудив і неправий і потрібно мені змінюватись.
цитата:
Вона сама собі не подобається і коли я говорю компліменти і це правдиві компліменти вона не сприймає це і думає що це брехня
Це не так, це її хитрощі, вона себе дуже любить, але не вірить іншим, бо має підозри в нещирості людей - тому що НЕЩИРА й сама. Вона міряє всіх людей, і Вас також своїм ВИКРИВЛЕНИМ мірилом.
цитата:
І всю цю інформацію розповіла сестрі і мені це не приємно.
Типовий нарцисичний прийом: знайти собі союзника і наговорити йому ПЕРЕКРУЧЕНУ інформацію, щоб зробити ще більш боляче Вам і ще раз завинити.
цитата:
Я намагаюся зрозуміти її і її думки і чому саме так вона робить і в мені всередині виникає завжди почуття провини і що я дійсно це зробив але це все під її тиском.
У Вас НЕ ВИЙДЕ її зрозуміти, тому що вона за описом її поведінки й слів - нарцис. А вони кардинально різняться від звичайних людей. Тому Вам її і не зрозуміти. Мета нарциса: керувати іншими. Не домовлятися, не співпрацювати, а ВИКОРИСТОВУВАТИ і МАНІПУЛЮВАТИ, натискаючи на хворобливі зони людини - почуття провини тощо.
цитата:
Вона говорить що я відповідаю за її емоційний стан і те що я їй говорю і як з нею говорю і яким тоном, також доповнює що я повинен бути з нею мʼяким і ніжним але сказав що це не дуже так і легко це зробити, таке відчуття що вона не почула цього.
Не забагато відповідальності? За емоційний стан людина в першу чергу відповідає сама. Частково, звісно, на нього впливають і інші.
А за що, цікаво, відповідальна вона? Хоча б за щось відповідальна? Запитайте її про це обов'язково. Це важливий тест на нарцисизм. Бо якщо ні за що не відповідає, або уникає відповіді з фирканням, то... До речі, ігнорування слів інших також про це саме.
цитата:
Не те що мене лякає така перспектива мене більш неприємно те що наречена (я так думаю і бачу) не розуміє що це для мене боляче як і я буваю не розумію.
Нарцис майже не має емпатії, тому й не розуміє - що боляче, а що - ні. І навіть може посміятися з Вашої реакції, коли Вам буде боляче.
цитата:
Вона може уявити нас разом і що ми маємо дітей але мабуть боїться зробити крок до спільного сімейного життя це також тягнеться з дитинства, відсутність любові від батька і повноцінної сімʼї, їх я можу припустити потрібна психологічна допомога щоб змогла розгребти все сміття і поставити все на полички.
Це суто ВАШЕ ілюзорне сприйняття. Виправдовуєте її деструктивну ДЛЯ СТОСУНКІВ поведінку її
психотравмами.
Бо "вона хворіє". Самообман.
цитата:
Мені спала на думку що у неї всередині сидить щось невирішене що впливає на наші стосунки.
Так, сидить. І їм'я цьому монстру - нарцисизм. І він завжди буде в ній жити. Лікуванню це не підлягає. Бо це патологічна структура особистості. Структура. Таке НЕ виправити.