Доброго вечора tina!
Насправді, навіть, якщо Вам психологи дадуть конкретну відповідь на запитання, чи варто продовжувати з чоловіком зустрічатися далі, це навряд чи повністю задовольнить Вас...
Адже, до тих пір, поки Ви сама не розберетеся з цим, жодна порада не спрацює. Наприклад, скажуть, що не потрібно... Пройде час, і Ви почнете жалкувати за тим, що послухалися... Отже, може початися "пошук" винних... А якщо скажуть, що краще продовжити
стосунки, а вони стануть ще гіршими - знову, хтось
буде винний... А Ви при цьому, будете почувати себе "жертвою"...
То, можливо, краще допомогти Вам самій зрозуміти, чого Ви хочете насправді і який чоловік Вам потрібний?
От Ви пишете про зайву вагу, яку не можете ніяк "скинути"... Якщо вага не "скидається", отже, швидше за все, є якась внутрішня глибинна проблема, на яку Ви ніяк не хочете звертати увагу.
Зазвичай, зайва вага, - це певний психо-соматичний прояв підсвідомого страху життя, бажання весь час перебувати в стані захисту від оточуючого світу...
Окрім того, до нас ставляться лише так, як ми самі ставимося до себе. Чи не от те саме Ваше внутрішнє неприйняття себе, незадоволення собою, озвучив вголос чоловік, говорячи про Ваше тіло?
Якщо б Ви почували себе впевнено, як цілісна гармонічна жінка, жодному чоловіку не спало б на думку робити якісь Вам зауваження, переходячи на особистості, тобто, принижуючи.
Тому одразу виникає зустрічні додаткові питання.
А як Ви сприймаєте себе? Як складалися стосунки з чоловіками до цього чоловіка? Як до Вас ставилися батьки в дитинстві?
Відредаговано автором 07-02-2024 16:15:40