Ви пишете "В мене не було завищених очікувань, я все життя покладаюся тільки на себе і їхала сюди не на крилах любові, не з заплющеними очима".
Але якщо все так, тоді варіант з неможливістю проживати разом, повинен був бути передбаченим. Тоді, чому у Вас виник такий потужний стрес, який призвів до депресивного стану? Отже, щось у самій собі не розумієте? У чомусь не хочете зізнаватися? Щось внутрішньо дуже сильно тригернуло, що запустило стан пригніченості, якась давнішня, дуже болюча підсвідома
травма або
проблема, яку зовні давно забули? Бути самостійною, далеко не одне і те ж, що бути самодостатньою. Зовні самостійна людина, може дуже легко знову потрапити в модель поведінки "жертва-аб'юзер" за сприятливих обставин, якщо ця модель давнішня і стала провідною на тому ж рівні підсвідомості. Тоді, як самодостатня людина - господар свого життя навіть у незвичних та неочікуваних ситуаціях. У судячи з того, що Ви додатково писали про своє дитинство та стосунки з батьками, мої припущення мають суттєві підтвердження. До речі, Ви пишете про попередній шлюб, травматичний на стільки, що тепер зовні навіть думки не припускаєте про новий... "Я боюся шлюбу (навіть з розрахунку), а він і подано боїться".
Але це аж ніяк не означає, що насправді, нормальних стосунків не хочете, просто є певна несвідома заборона через непрожиті травми та
страхи... На мою думку, ця ситуація з цим чоловіком сталася не просто так. Бо в цьому житті
випадковостей не буває. Отже, саме
завдяки їй, Ви щось повинні зрозуміти і
чомусь навчитися... Судячи з того, що Ви пишете про нього, він також має велетенський багаж травм та стразів саме в стосунках з батьками. Що зайвий раз підтверджує аксіому про "дзеркальність" стосунків... В любому випадку, продовжувати нести далі по життю всі свої невирішені внутрішні питання та не прожиті травми, як мінімум, нерозумно. Бо вони будуть впливати на Ваше життя через от такі неочікувані ситуації..
І ще. Це вже суто раціонально. Ви
пишете: "Офіційних зобов'язань, окрім контракту про оренду, в нас нема". Тоді, чому Ви так старанно намагаєтеся стежити за чистотою і вкладаєте свої гроші в спільний кошик продуктовий? Це ж не входить в договір оренди, ст входить? І якщо є договір, скільки ще у Вас є часу на прожиття і чи має він право Вас виставити за двері, поки договір не скінчиться? А якщо не має права, і Ви не хочете заміж, тоді звідки така депресія?
То який строк оренди? Він скінчився?
І ще... Ви пишете "я йшла від попереднього життя, це довго описувати, багато мостів спалено. Я поїхала, щоби почати нове". Величезна омана думати, що переїздом на нове місце та новими стосунками можна від'єднати себе від попередніх відносин, якщо в тих відносинах залишилися "незакриті" проблеми.
Можна по вести місце проживання, але втекти від себе неможливо. Я не знаю, чому Ваші попередні стосунки розпалися, але судячи з того, що Ви написали про стосунки з батьками в дитинстві та свої стосунки з новим чоловіком, все тригерить дуже сильно. Ваше питання, як на мене, має дуже "глибоке" коріння і в любому випадку, потребує серйозної роботи з психологом.
Відредаговано автором 07-05-2024 07:16:31