” ѕсихолога
јвторизаци€
«апомнить на мес€ц
–егистраци€ «абыли пароль?


«≥псувалис€ стосунки з чолов≥ком

ќстанн≥м часом у нас з чолов≥ком з≥псувалис€ стосунки. ¬они вже давно не ≥деальн≥, € вже мовчу про те, що немаЇ н≥жност≥, турботи... ¬≥н весь час ус≥м не задоволений. ј п≥сл€ початку в≥йни - стосунки ще б≥льш пог≥ршилис€. ј в нас росте маленька дитина. ≤ коли в≥н починаЇ кричати на нењ, дитина плаче. ћинаЇ час ≥ в≥н п≥дходить до дитини ≥ просить вибаченн€, каже,, Ќе роби мен≥ нерви. Ќе доводь мене. як мен≥ бути? як покращити стосунки?
ѕитанн€ в≥д: ; ¬≥к: 35


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий веч≥р. ѕ≥сл€ чого з≥псувалис€ стосунки? ¬и розмовл€ли з чолов≥ком, що трапилос€? ЅуваЇте ¬и з чолов≥ком лише у двох? ¬и йому прид≥л€Їте увагу? ƒл€ початку спостер≥гайте у €ких ситуац≥€х в≥н скаржитьс€, п≥сл€ чого в≥н нервуЇ. як≥ у ¬ас стосунки в с≥мСњ? —п≥лкуЇтесь л≥ ¬и щиро? „им в≥н по€снюЇ свою повед≥нку?

комментарий
рекоммендувати:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрый вечер!

"¬они вже давно не ≥деальн≥, € вже мовчу про те, що немаЇ н≥жност≥, турботи... ¬≥н весь час ус≥м не задоволений."

"як мен≥ бути? як покращити стосунки?"

Ѕыли ли в ваших отношени€х периоды, когда вас они устраивали? „то изменились с тех пор?  акие чувства вы испытываете к мужу?
¬ы хотите улучшить отношени€, а ваш муж хочет этого?
комментарий
рекоммендувати:


консультаци€ психолога онлайн
кто из психологов поддержал этот ответ 1
¬ладимир јнатольевич “арасенко
ƒоброго дн€.
¬аше питанн€, це вершина айсберга.
ўоб налагодити, "перезапустити" стосунки варто зрозум≥ти €к≥ потреби, бажанн€ маЇ кожен ≥з подружж€ ≥ чи реал≥зуютьс€ вони у шлюб≥.
ƒругий фактор- застар≥л≥ образи, не виказан≥ претенз≥њ, не виправданн€ оч≥куванн€ один в≥д одного.
“рЇтЇ- особист≥сна ≥стор≥€.
Ќаск≥льки кожен з подружж€ в≥дчуваЇ себе комфортно на робот≥, чи розвиваЇтьс€ €к особист≥сть.як≥ маЇ власн≥ по г л€ди на себе, комплекси ≥ страхи.
„етверте- плани, ц≥л≥, мр≥њ на майбутнЇ- чи сп≥льн≥ вони чи р≥зн≥.
як≥ точки дотику вас €к пари.
„и Ї дов≥ра у стосунках, в≥дкрит≥сть, щир≥сть.
 оли зрозум≥ли що все п≥шло не так?
Ќу це велика глиба ≥ тут т≥льки психолог вам у допомогу.
ўиро раджу обрати спец≥ал≥ста що буде по душ≥ ≥ почати розбирати цей клубок.
¬се можна вир≥шити, головне бажанн€.
ўиро бажаю усп≥ху.

ќтвет отредактирован автором 26-07-2022 23:05:14


комментарий
рекоммендувати:


консультаци€ психолога онлайн
кто из психологов поддержал этот ответ 1
¬ладимир јнатольевич “арасенко
Anya, стосунки можна покращити т≥льки €кщо ≥ друга сторона цього також бажаЇ.
“реба розмовл€ти з чолов≥ком щодо цього - щоб взнати його ставленн€ до проблеми.
Ѕо €кщо в≥н њњ не бачить, або, €к мен≥ здаЇтьс€, скор≥ш за все звинуватить у всьому ¬ас, скаже ¬ам: "Ќе виводь мене ≥ все буде в нас гарно, це в тоб≥ проблема, тому що...", €к в≥н це робить з дитиною -
цитата:

каже,, Ќе роби мен≥ нерви. Ќе доводь мене

, то "к≥на не буде", тобто покращить н≥чого не вийде. Ѕо в цьому випадку перед ¬ами людина, €к≥й виг≥дно ман≥пулювати ≥ншими, звинувачуючи њх у вс≥х гр≥хах. ј з таким побудувати щось неможливо, можна т≥льки зруйнувати.
јле спробуйте - щоб ¬и пот≥м могли чесно сказати сам≥й соб≥ (та й ≥ншим теж), що ¬и зробили все можливе дл€ збереженн€ стосунк≥в.

ƒо реч≥, дл€ дитини вислуховувати под≥бне в≥д тата вкрай шк≥дливо - це його психолог≥чно травмуЇ, робить винним без вини на все житт€. ¬≥дпов≥дальн≥сть за це частково ≥ на ¬ас - €кщо ¬и под≥бне моральне знущанн€ над дитиною не припин€Їте.


комментарий
рекоммендувати:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий день. ¬и говорили з чолов≥ком про ваш≥ в≥дносини? ѕро те, €к в≥н в≥дноситьс€ до вашоњ дитини?

комментарий
рекоммендувати:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий день. —уд€чи з вашого пов≥домленн€ € бачу два р≥зних напр€мки роботи/запиту. ѕерше це схоже питанн€ стосунк≥в з чолов≥ком, а друге це те, що вам не подобаЇтьс€ спос≥б сп≥лкуванн€ чолов≥ка з дитиною. ÷е р≥зн≥ напр€мки роботи, з одного боту. ј з ≥ншого у них Ї сп≥льне, те що обЇднуЇ. ¬ такому раз≥ € б рекомендувала звернутис€ до с≥мейного психолога €кий працюЇ з парами вам з чолов≥ком, щоб про€снити ≥ нам≥тити напр€мки роботи. «а умови, що Ї сп≥льне бажанн€ щось зм≥нювати в с≥мњ. ¬ ≥ншому випадку, ви €к мама можете вир≥шувати чи ок вам ≥з дитиною жити в таких умовах. ќдночасно можна по€снювати дитин≥ (на доступному р≥вн≥), що в≥дбуваЇтьс€ ≥ вчити њњ захищатис€ в≥д таких ман≥пул€ц≥й. јдже ваша робота не просто р€тувати дитину, а навчити њњ справл€тис€.
јдже зм≥нити ≥ншого ми не можемо, а ось щось зм≥нити в свому житт≥ так.

комментарий
рекоммендувати:


консультаци€ психолога онлайн
кто из психологов поддержал этот ответ 1
ѕавел Ћеонидович Ѕасанский
ƒоброго ранку, јн€!
цитата:

ќстанн≥м часом у нас з чолов≥ком з≥псувалис€ стосунки. ¬они вже давно не ≥деальн≥, € вже мовчу про те, що немаЇ н≥жност≥, турботи...

—умна ≥стор≥€ виходить. ўоб не ходити по колу, скажу одразу в чому проблема. ¬и живете незадов≥льним житт€м ≥ продовжуЇте з цим миритись(!) “обто терпите в≥дсутн≥сть турботи, н≥жност≥. √адаю, що ≥ з ≥нтимним житт€м не все добре. ¬≥рог≥дно, ночами плачете, виливаючи в подушку сльози.
цитата:

¬≥н весь час ус≥м не задоволений.

якщо незадоволений, то чого не йде в≥д ¬ас? Ќав≥що пост≥йно дор≥каЇ? Ќа що розраховуЇ?
≤, власне, ¬и на що розраховуЇте?
цитата:

в нас росте маленька дитина. ≤ коли в≥н починаЇ кричати на нењ, дитина плаче.

як зазвичай ¬и реагуЇте на його крики щодо дитини?
цитата:

як покращити стосунки?

Ќе така проста р≥ч. —початку треба з'€сувати, чому стосунки стали такими €к зараз? ўо саме не влаштовуЇ кожного з подружж€? ј також, наск≥льки потреби кожного сп≥впадають у сп≥льному житт≥?
„и залишились почутт€? „и, живете за ≥нерц≥Їю, не маючи ан≥ сил, ан≥ бажанн€ об'Їктивно подивитись на реальн≥сть ≥ намагатись зробити виб≥р?

комментарий
рекоммендувати:


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго дн€, авторе.
¬и розмовл€ли з чолов≥ком про його емоц≥йний стан? «наЇте, чим в≥н (стан) обумовлений?

комментарий
рекоммендувати:

ўоб спитати або в≥дпов≥сти, авторизируйтесь або пройд≥ть реЇстрац≥ю!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.

—хож≥ онлайн консультац≥њ

–екоммендуем прочесть

7 признаков психологического насили€ 7 признаков психологического насили€

ѕсихологическое насилие не заметно сразу. ѕризнаки психологического насили€ в отношени€х. ѕартнЄр пытаетс€ добитьс€ своего любым способом, начина€ от оскорблений, заканчива€ угрозами, манипул€ци€ми или физическим воздействием на вас.

«ачем нам нужны отношени€ «ачем нам нужны отношени€

Ќе хочетс€ пр€татьс€ за красивым выражением Ђя его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могуї. „то значит Ђне могуї? ќн (она) что дл€ теб€: кислородна€ подушка или подушка безопасности? ј может костыль?

 ак пон€ть мысли и причины поступков других людей  ак пон€ть мысли и причины поступков других людей

»ногда нам кажетс€, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Ќо люди довольно непредсказуемы, со временем они мен€ют свои вкусы и убеждени€ и всегда ...

„увства жертвы психологического насили€ „увства жертвы психологического насили€

¬ обществе есть догмы: Ђне бьЄт, не пьет, не гул€ет - значит, жить можно и нужно сохран€ть семьюї. ѕоэтому жертвы психологического насили€ не могут получить поддержку от близких и в общем объ€снить то, что происходит внутри них самих.

ѕора подкрепитьс€! ѕора подкрепитьс€!

  сожалению, дл€ людей, воспитанных в нашей культуре, привычнее ругать близких, чем хвалить.  огда кто-то делает Ђне такї - его или еЄ ругают. ј когда Ђтакї, то есть, не Ђхорошої, не Ђотличної, а просто так, как нужно Ц молчат.

ѕризнаки нездоровых отношений. ѕсихологи€ отношений ѕризнаки нездоровых отношений. ѕсихологи€ отношений

«доровые ли у вас отношени€ с партнером? ¬сего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобратьс€ в этом довольно сложном и запутанном вопросе. ≈сли у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматьс€ и проработать слабые зоны взаимоотноотн

10 компонентов здоровых отношений 10 компонентов здоровых отношений

ќтношени€ в любой сфере жизни - это субстанци€х непосто€нна€ и очень многогранна€.  аждый элемент отношений имеет значение. ≈сли пропорции учтены, мы чувствуем себ€ комфортно, если нет - мы уходим из отношений.†

10 советов дл€ счастливых отношений 10 советов дл€ счастливых отношений

—екрет счастливых отношений заключен в желании отдавать партнеру больше, чем брать, требовать взамен. Ќе стоит воевать, боротьс€ за отношени€. Ќужный человек всегда войдет в жизнь легко.

qr