У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Хлопець подрбається дуже сильно як людина але не як партнер

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Хлопець подрбається дуже сильно як людина але не як партнер
Чи варто прожовжувати стосунки,які тебе не влаштовують іноді але ти обожнюєш і встрачаєш голову по людині,дуже до неї прив'язаний і постійно хочеш її уваги,але при уьому людина не може бути з тобою постійно? Навіть якщо я не тримую відповіді від хлопця півдня я починаю дуже ображатися,наче він спеціально ігнорує або може відповісти але не дуже хоче
Наче я йому набридла
Хочеться це все закінчити щоб не почувати себе так наче я йому капаю на мізки і залежатиму тільки від себе
Але при цьому я розумію,що можливо я зандато хочу його уваги і щ часом це пройде. Скоро я влаштуюсь на роботу,закінчу цю жахливу сесію,і буде все добре. Але часто мене бісить що я годинами чекаю відповіді, наче йому байдуже. Або наприклад питаю як у нього справи,але він НЕ ЗАВЖДИ ПИТАЄ ТЕ САМЕ У МЕНЕ. наче йому взагалі байдуже як там я і чим я живу. Спілкуюсь з іншими хлопцями,але мені мало. Хочу саме його уваги,бо він мені здається дуже розумним. І я дуже його хочу. Але наче він їоче мене не так сильно. В нього зараз не має такої сильної пристрасті ,особливо це помічаю в його словах. Він не робить особливо зараз компліменти,або робить їх рідко,що не сказати про мене. Я наче йому постійно їх роблю,але не розумію чому не отримую те саме.
Якщо знову підніму уе питання він знову скаже що я занадто парюсь і раз мені стає гірше через це,то на його думку мені варто його покинути.
Але я розумію що можливо це зараз я хочу,а потім стане легше,а саму людину я не можу залишити,я хочу бути саме з ним,хоч і постійго сумніваюся в його почуттях до мене:(
Як діяти?
Питання від: ; Вік: 20


психолог онлайн
1
Оксана Николаевна Третьякова
Вы описываете какую-то эмоциональную зависимость и детскую потребность в постоянном внимании. Разорвав отношения вы ничего не измените, потому что дело не в МЧ, а в вас. Именно с вашей потребностью и переживаниями нужно разбираться, чтобы вы себя чувствовали комфортно, поскольку любому человеку нужно личное пространство, другие люди в жизни, увлечения.
Поэтому лучший вариант это обратиться к психотерапевту и работать над этим вопросом. Потому что легче само по себе не станет.
Обычно такое формируется, когда ребенку нужно заслужить любовь, когда родитель холодный, когда много критики и непринятия, когда у ребенка нет чувства, что он ценен сам по себе и его любят. Это порождает постоянную потребность во внимании и подтверждении, что меня видят и я нужен+тревогу и страх потерять отношения, потому что без отношений нет меня.
Какие у вас отношения с родителями?
Один ли вы ребенок в семье?
Если нет, то какие отношения с братьями/сестрами?
Какие отношения между родителями?

Відредаговано автором 13-05-2024 15:16:19


👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Чи варто прожовжувати стосунки,які тебе не влаштовують іноді але ти обожнюєш і встрачаєш голову по людині,дуже до неї прив'язаний і постійно хочеш її уваги,але при уьому людина не може бути з тобою постійно? Навіть якщо я не тримую відповіді від хлопця півдня я починаю дуже ображатися,наче він спеціально ігнорує або може відповісти але не дуже хоче

Доброго дня! Здається якесь протиріччя. Чому Ви обожнюєте людину, якщо стосунки з нею Вас не влаштовують? А чи ці стосунки взагалі є?
цитата:

НЕ ЗАВЖДИ ПИТАЄ ТЕ САМЕ У МЕНЕ. наче йому взагалі байдуже як там я і чим я

Тут ображатися не треба, бо чоловіки дуже часто так поводяться. Вони не такі уважні, як жінки. Вони знаходять справи, які вважають більш важливішими, ніж цікавитися самопочуттям та справами знайомої

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Марія Радченко
цитата:

Навіть якщо я не тримую відповіді від хлопця півдня я починаю дуже ображатися,наче він спеціально ігнорує або може відповісти але не дуже хоче

Доброго дня )). А щоб ви хотіли почути від нього? Яку відповідь? Та що вона б вам дала?
цитата:

Хочу саме його уваги,бо він мені здається дуже розумним. І я дуже його хочу. Але наче він їоче мене не так сильно.

Чи були у вас раніше стосунки? Чи це перший хлопець, що вам так сподобався? Як довго ви у стосунках із ним? Та яких?
Іноді потрібен час, щоб роздивитись іншу людину, для чого мені відносини із ним. Та дати час роздивитись себе. Як вам це?

Відредаговано автором 13-05-2024 17:20:49


👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Алла Володимирівна Романенко
Доброго ранку!
цитата:

Чи варто прожовжувати стосунки,які тебе не влаштовують іноді але ти обожнюєш і встрачаєш голову по людині,дуже до неї прив'язаний і постійно хочеш її уваги,

В цьому описі власних почуттів і думок Ви розкрили притаманний Вам механізм побудови близькості. З великою вірогідністю його можна назвати ЗАЛЕЖНИМ. Він свідчить про слабкість Вашого Я, про бажання отримувати нескінчену увагу до себе як підтвердження Вашої цінності.

Тобто за допомогою відносин люди такого типу закривають дефіцит уваги і самоповаги, який сформувався в період дитинтства. Їм не вистачає упевненості в собі, здатності бути цікавим для самого себе, уміння конструктивно обходитись з власними емоціями. Коротше качужи, бути самодостатнім(!)

Тому відповідь на питання,
цитата:

Як діяти?

виглядає приблизно так - дорощувати свою особистість, набувати досвіду опори на себе. Помічником і провідником на цьому шляху може бути психолог.

Відредаговано автором 14-05-2024 10:16:33


👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Поради відвідувачів

Висловилося: 1

denvw8749
15-05-2024 Звучит так, как будто вы чувствуете себя очень эмоционально и ощущаете некоторую неопределенность в отношениях с этим человеком. Возможно, стоит взглянуть на ситуацию с другой стороны и попытаться разобраться в своих чувствах.

1. Попробуйте обсудить свои чувства: Возможно, ваш партнер не осознает, насколько важно для вас получать его внимание. Попробуйте открыто поговорить с ним о своих чувствах и потребностях. Объясните, что для вас важно чувствовать себя замеченной и ценной в отношениях.

2. Сфокусируйтесь на своих собственных интересах: Помимо желания получить внимание партнера, обратите внимание на свои собственные интересы, хобби и развлечения. Инвестируйте время и энергию в то, что приносит вам удовольствие и саморазвитие.

3. Размышляйте о вашем партнере: Попробуйте понять, какие факторы могут влиять на его поведение и отношения. Возможно, у него есть свои собственные переживания или проблемы, которые затрудняют ему демонстрацию заботы и внимания.

4. Обратитесь за помощью к специалисту: Если ваши эмоциональные переживания приводят к серьезным трудностям в отношениях и в вашей жизни в целом, обратитесь за помощью к психологу или терапевту. Они помогут вам понять свои чувства и найти способы эффективного общения с партнером.

Важно помнить, что отношения требуют взаимопонимания, терпимости и компромиссов. Постарайтесь быть честной с собой и своим партнером, и стремитесь к тому, чтобы ваша связь стала здоровой и удовлетворительной для обоих.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Психологічний аналіз творів
qr