У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як позбутися тревожності перед соціумом.

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Страхи, тривоги, фобії » Як позбутися тревожності перед соціумом.
Доброго дня/вечора, не знаю, скільки ще потрібно років щоб позбутися цього страху, тревоги та ПА коли я знаходжуся у соціальному середовищі. Це сильно впливає на моє життя..
Я постійно сижду дома, у мене немає жодного друга у житті, не розумію як себе поводити з іншими людьми, постійно знаходжуся у тревозі перед соціальною подією, та треовжусь за два дні наперед, не можу раціонального думати, все доходить до того, що не хочу знаходиться у соціумі, сижду дома, на постійній основі, та зовсім не хочу виходити на вулицю, я даже боюсь замовити речі самостійно, мені потрібно допомага батьків, щоб вони це зробили за мене, чи зімною, просити у в них я теж не хочу, тому що це досить важко, та якось самій вже хочеться, набувати самостійність але дуже боюсь...
Питання від: ; Вік: 14

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Надія Іванівна Шулюк
Аліса, у Вас соціальна тривожність.
Ви намагаєтеся уникати того, що викликає труднощі, і це може здатися полегшенням у короткостроковій перспективі, але збільшує тривожність у довгостроковій. Що більше місця ви віддаєте тривожності, то менше місця залишається для того життя, яке б Ви дійсно хотіли.
Але проблему можна вирішити. Тривожність – це не вирок. Для цього потрібно звернутися до лікаря-психотерапевта.
Найбільш ефективна стратегія лікування - це комбінація лікарської терапії та психотерапії.
Але вам не потрібно боятися свого стану. Важливо навчитися не порівнювати себе з іншими.
Перестаньте боятися помилок, дозвольте собі бути недосконалою. "Мені себе достатньо" - це фраза, яка може Вам допомогти.,

👍 радити психолога:

19-05-2024 19:37:56Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 365996 для Ирина Константиновна

Дякую, я спробую, батьки проти щоб я ходила до психолога, вони думають що це просто "підліткове" 'у нас таке теж було" і з часом воно саме пройде, але я бачу що ні, я живу в такому стані вже протягом п'яти років, мені дійсно важко виходити в люди, іноді я думаю що я просто себе накрутила але я бачу, що воно зовсім не проходить, іноді здається що все гірше.


психолог онлайн
Аліса, соціальна тривожність починає проявлятися в підлітковому віці.
Але, на жаль, сама не пройде.
Потрібна допомога психолога або психотерапевта., .

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів


психолог онлайн
Аліса, соціальна тривожність починає проявлятися в підлітковому віці.
Але, на жаль, сама не пройде.
Потрібна допомога психолога або психотерапевта., .

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Це розумно, що ви звертаєте увагу на ці проблеми і виявляєте бажання змінити ситуацію. Однак, розробка нових стратегій для керування соціальною тривогою може зайняти час. Ось декілька порад, які можуть допомогти вам почати працювати над цим:

1. **Поговоріть з фахівцем.** Пошук психологічної або психіатричної підтримки може бути першим кроком у керуванні вашою тривогою та ПА. Фахівець зможе пропонувати вам індивідуальні стратегії і техніки, які допоможуть вам краще розуміти і керувати своїми почуттями.

2. **Експериментуйте з релаксацією.** Спробуйте різні методи релаксації, такі як медитація, глибоке дихання або йога. Ці практики можуть допомогти знизити рівень тривоги та підвищити вашу здатність до спокійного спілкування з іншими людьми.

3. **Звертайтесь за підтримкою.** Розмовляйте з близькими людьми про ваші почуття та досвід. Поділіться з ними своїми страхами і вимогами, і можливо, вони зможуть надати вам підтримку і розуміння.

4. **Поступово виходьте з зони комфорту.** Спробуйте поступово втягнутися у соціальні ситуації, починаючи з тих, які вам найбільш комфортні. Поступово розширюйте ваші межі та намагайтеся зіткнутися зі страхами.

5. **Пам'ятайте про самоприйняття.** Прийміть себе таким, яким ви є, і не критикуйте себе за ваші страхи чи тривогу. Будьте терплячими і ласкавими до себе, як ви б намагалися.

Не забувайте, що цей процес може зайняти час, і важливо бути терплячим з собою. Важливо шукати допомогу, коли вам це потрібно, і працювати над здоров'ям та добробутом.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

29-04-2024 Страхи
Психологічний аналіз творів
Поміж сірих сутінків
книгаПоміж сірих сутінків теми: вибір смысл жизни травма
За пропастью во ржи (2017)

Рекомендуємо

Что такое тревога. Как с ней справляться Что такое тревога. Как с ней справляться

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх. Польза и вред Страх. Польза и вред

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

Панические атаки: симптомы и методы самопомощи Панические атаки: симптомы и методы самопомощи

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Как преодолеть фобию и страх Как преодолеть фобию и страх

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають та в чому причини панічних атак? Коли виникають та в чому причини панічних атак?

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

qr