Доброго дня, Юлія
Я думаю, що все, що ви до цього хлопця відчуваєте, це вдячність, бо він підтримав у важкий час.
Любов не приходить коли ми хочемо і не грунтується на логіці. Ви цього хлопця не
любите і все, неможливо себе змусити. Ви намагаєтесь почуття втиснути в раціональні рамки: з ним би було добре, а я не люблю. Так не буває. Ми не закохуємося по списку, бо в нього є багато позитивних рис.
Так, ймовірно, ви можете хвилюватися про те, що з втратою цієї людини ви позбавитесь підтримки і турботи, певної допомоги. Це й не дивно, ми всі не хочемо втрачати щось хороше з життя.
Те, що хлопець так багато для вас зробив, а ви його не кохаєте, не робить вас поганою людиною. Ви потребували підтримки і знайшлася людина, що вам її надала. Цей хлопець турбувався про вас добровільно і йому ніхто не давав гарантій, що якщо він все це для вас робитиме, то ви його по
любите і будете разом щасливі навіки-вічні.
Стосунки - це завжди ризик. Коли щось віддаєш, будь готовий з цим назавжди попрощатися. Тобто всі дії вашого хлопця - на його відповідальності. Якби у вас була чітка попередня домовленість, що я тобі підтримку і турботу, а ти будеш зі меою в стосунках, і ви би це пообіцяли, то інша справа. Ви ж не думали, використаю його і піду собі, ви щиро вірили, що у вас щось складеться. Але не склалося. Ну так буває.
Ответ отредактирован автором 25-08-2021 11:24:27