Ірино, нажаль, час дійсно може дещо віддалити людей . Навіть таких близьких.
Зазвичай в інші країни їдуть дорослі діти, а батьки залишаються там, де жили все життя.
У Вас навпаки.
Але ж, коли Ви відмовились їхати в Канаду, Ви свідомо зробили цей вибір. Ви розуміли, що ваші діти будуть мати бабусю тільки іноді .
Нажаль, це мінуси проживання в окремих країнах.
Це дійсно складні обставини, і важко обом сторонам.
Можливо батьки ,дійсно, певним чином заповнюють відсутність Вас тією родиною двоюрідного брата.
Їм , напевно, хотілося б бачити вашу родину поруч, але Ви не захотіли їхати.
Чимось же їм треба втішатись, щоб не відчувати себе самотніми.
Ви пишете , що раніше стосунки були гарними.
Можливо ваш гормональний стан, плюс емоційний стан через
війну та відсутність можливості у важкий для Вас час бути поруч з батьками , сприяють підсиленню ваших негативних думок, а через це і емоцій.
Але, як написала колега,
війна закінчиться, літаки знов полетять, і можливість бути поруч з батьками буде відновлена.
Вам важливо спрямовувати свої думки на приємне та спокійне. Адже від Вас залежить зараз і інший чоловічок.
Людина не може керувати почуттями, це так.
Але.
Думками керує саме людина.
А почуття виникають внаслідок думок.
Якщо Ви поки що не можете змінити ситуацію, то варто не розтравлювати себе думками, що мама більше любить сім'ю двоюрідного брата.
Можна поговорити з мамою, пояснити, що Ви зараз відчуваєте себе дуже вразливою, і потребуєте її підтримки, хоча б на словах.
Ваша мама буде такою бабусею, якою зможе.
Але для вашого синочка набагато важливішою будете саме Ви, його мама.
А Ви - тут, їхати нікуди не треба )
А ще можна пригадати щось з вашого дитинства, коли Ви відчували мамину любов та підтримку.
Передивитись дитячі фото, пригадати сімейні свята чи подорожі.
Огорнути себе віртуально тим теплом, яке було в дитинстві.
Якщо хвилюєтесь щодо несподіваних проблем- можна поспілкуватись з мамою на цю тему. Думаю, що якщо щось дійсно трапиться, то ваші батьки не кинуть Вас без допомоги.
А ще важливо створювати у вашому з чоловіком житті приємні моменти.
Тільки ваші.
Адже ви- родина.
І тут і зараз триває ваше життя.
Так, в таких складних умовах.
Заповнити ваше "тут і зараз " чимось цікавим, приємним, теплим.
Щоб часу не залишилось на думки про ті умови, які змінити зараз немає можливості.