Доброго ранку, Natali!
цитата:
А МОЖЕ ЦЕ ЛЮБОВ ? !
Маю великі сумніви щодо любові...Скоріше, СУМ за втраченою НАДІЄЮ.
цитата:
Підскажіть, будь- ласка, чи може бути таке, що не пише через гордість? Особливо цікавить думка чоловіків. Чи можливо, що він має якісь почуття? Чи за такий довгий період він вже забув все, а я лиш даремно сподіваюсь.
У мене одразу виникла ідея з'ясувати, а ХТО, насправді, ставить ці питання? Це оця жінка
цитата:
сильна , красива, розумна, мене поважають, я не нав'язуюсь, ніколи не заздрю, достатньо успішна...і
або її МРІЯ
цитата:
я дуже завжди хотіла мати чоловіка на якого можна покластись.
Якщо перша є сильною особистістю з високою самооцінкою, то питань про того чоловіка вона б не ставила - так мені здається. Зник, значить, зник. Очевидно, не моя людина, сказала б вона собі.
З МРІЄЮ інакше. Важко від неї відмовитись, тим більше, коли діє такий потужний мотив
цитата:
хочу зустріти такого ж сильного чоловіка, але який буде сильнішим за мене...не слабшим
Ключове тут не стільки такого ж сильного, скільки СИЛЬНІШОГО, щоби був не слабшим. Але по життю такі не зустрічаються, що, безумовно, з кожним роком послаблює ВІРУ в таку зустріч в майбутньому.
Принагідно запитаю, як щодо зустрічі на рівних, коли є ВЗАЄМОДОПОВНЕННЯ?
Йдемо далі.
цитата:
Так спокійно, безпечно, приємно... в мене наче крила виросли поки ми були разом. Але через деякий час мені почало здаватись, що він мене обманює, просто помітила неспівпадіння в дрібничках...(ми різних національностей, спілкувались англійською, але для обох вона не рідна.)
Ось сюди, вважаю, потрібно дивитись дуже уважно. Спочатку, ще не знаючи добре чоловіка, загорілись надією - ну ось же він, той самий, такий бажаний. Схоже на ейфорію? Ні? Тоді на що?
А далі почали відкриватись очі, які помічали неспівпадіння між красивими деклараціями і реальними вчинками. Пішли розмови. Для Вас вони були проясненням. А в його сприйнятті, ймовірно, ВИКРИТТЯМ. Тому мужчина злився.
Але... Ви не пішли умовно далі. Навпаки, вирішили знецінити свої висновки і намагання розвіяти туман неспівпадінь. Власне, знецінити себе(!) Більше того, ніби покласти відповідальність на себе через те, що хлопець зник.
Результат такої зневіри в собі не забарився
цитата:
Пройшло 5 місяців, а легше не стало... я думаю про нього постійно, в мене є відчуття , що він моя доля. І з того моменту розставання все пішло шкереберть - і настрій, і здоров'я, і гроші...все валиться з рук.
цитата:
Я знаю, що потрібно відволіктись
Такий спосіб майже не працює. Допомагає усвідомлення своїх внутрішніх процесів - про що вони, чим, насправді, спричнені, до чого ведуть і так далі. А це можливо у взаємодії з психологом. Раджу звернутись особисто.
Відредаговано автором 13-03-2024 10:20:40