Доброго ранку!
цитата:
Вони кажуть що вбʼють один одного або накладуть на себе руки.
Скоріше за все не вб'ють і не суїциднуться. То їх звичний інструмент тиску на Вас, маніпуляція. На яку варто не вестись. Але не вестись складно, щось Ваше внутрішнє заважає. Напевно, частка дочки-дитини, яка знаходилась довгий час всередині аду відносин між батьками і природньо намагалась врятувати сім'ю і тим самим себе.
цитата:
для скандалу треба я, щоб була винною або обрала когось із них.
Вони Вас обрали яблуком роздору. Роль з усіх боків невдячна і виснажлива, бо як би Ви не вчинили - завжди будете для одного з них винною.
цитата:
А коли я кажу ви дорослі робіть так як вважаєте потрібним
На мою думку, цілком слушна позиція. Та чи вдається Вам її витримувати та йти далі виголошення слів?
цитата:
Це нормально не мати жалості до батьків у їх самотності зараз коли вони розійшлися?
Здається, Ви б хотіли позбутись жалості і питаєте, чи нормально це. Я правильно Вас зрозумів?
цитата:
Я собі забороняю їх жаліти, бо інакше я знов потраплю у це коло ментального насилля і я боюся втратити своє власне життя і сімʼю через них.
Придивіться - співчуття може бути адекватною заміною жалості. Співчуття і доросле ставлення до батьківських спроб втягнути Вас у власні розборки може допомогти у доведенні до логічної завершальної стадії процесу сепарації.
цитата:
я їм життєво необхідна тільки в часи скандалів і сутичок.
Чи не здається Вам, що вони ставляться до Вас суто функціонально, прикриваючи свою байдужість фіговим листком любові?