Хлопець боїться будувати плани на майбутнє
Мені 22 роки, з хлопцем зустрічаємось уже 5-й місяць, живемо окремо. Він мій ровесник, працює на дому, серйозний, зібраний, інтелектуальний, перфекціоніст, добрий і турботливий. Нам цікаво разом, весело і, в цілому, добре.
Проте я постійно переймаюсь через наші стосунки, багато думаю, намагаюсь уявити як буде складатись наше спільне майбутнє. Ми не чіпаємо телефонів одне одного, виступаємо за особистий простір і намагаємось обговорювати будь-які питання, які виникають. Але проблема в тому, що у нас різний підхід до стосунків. Його підхід як раз базується на тезі: "Я не хочу говорити про майбутнє, я хочу бути з тобою і разом дослідити його. Все що ми можемо зробити аби все було добре і надалі - робити щоб було добре зараз і насолоджуватись моментами".
Я підтримую це, точніше, хотіла б підтримувати, але мій підхід дещо інший. Я все ж вважаю, що спільні плани і їх обговорення, визначеність сумісного шляху, дуже важливі для стосунків. Я знаю хто я, знаю, чого хочу та куди іду і мені хотілось би розуміти, куди іде людина, що знаходяться поруч зі мною і чи співпадають наші шляхи.
Хлопець мовчазний і стриманий у прояві словесної уваги. Зазвичай, мені набагато простіше розуміти що я кохана і потрібна лише коли ми знаходимось в одному просторі, коли я бачу його очі і маю змогу відчувати на собі його невербальні прояви уваги та турботи.
Немає розмов про "довго і щасливо", немає слова "люблю", проте є "мені з тобою добре", "сумую за тобою" "як ти?"
Скоро відбудеться знайомство з моїми батьками, на нейтральній території. Він сприйняв це не дуже, але погодився, оскільки розуміє що це важливо насамперед для мене самої.
Я хвилююсь і боюсь, бо насправді бачу, наскільки наляканий він сам. Здається, він не отримував за всі роки достатньої кількості тепла. І зараз, коли я готова забезпечити йому це тепло, складається враження, що він не готовий його прийняти.