Доброго ранку!
Як витікає з вашого посту і подальших дописів, проблема набагато глибша, ніж
цитата:
у нас є дитина і він зовсім не допомагає
У вас справді складні взаємини
цитата:
у нас складні відносини зараз
Ви шукаєте не порозуміння, а, скоріше, можливостей змінити один одного. Написавши "ви", мав на увазі вас обох як партнерів.
Ось послання чоловіка
цитата:
що типу пауза під собою несе повну відсутність спілкування
Що він насправді хотів цим сказати? Можливо, ставив за мету спричинити у вас відчуття покинутості, самотності, аби ви оцінили його важливість у вашому житті? Аби відчули безпорадність і переглянули свою точку зору?
Можливо, йому потрібна пауза, щоби переосмислити свою роль у сімейній системі?
Бачите - всюди знаки запитання. І вони свідчать про невизначеність. Про відсутність щирого і відкритого діалогу, в якому не обов'язково можна помиритись, однак можна бути почутим іншою стороною.
Так само як і почути іншу сторону, аби визначитись з вибором - як діяти далі, як розпорядитись власною долею.
В такий спосіб проявляє себе дорослість, психологічна зрілість і повага до партнера.
цитата:
в його очах його ображала та принижувала. так,я досить емоційно інколи казала в його бік,але це не було типу ти дебіл чи щось подібне.я його, наприклад, назвала егоїстом,що стосується доньки. причому нещодавно розписала йому про ці всі "образи",щоб мене нарешті почули
Вельми важливий, на мою думку, аспект. Очевидно, чоловік, дійсно, сприймає ваші слова як образи, адже ви давали ОЦІНКУ йому як людині. Ти такий-то. Крапка. Вже "не відмиєшся".
Вважаю, що краще виражати свої почуття у зв'язку з його конкретними вчинками або їх відсутністю, озвучуючи при цьому свої цінності. Власне, те, що для вас важливе, у що вірите. Тоді не виникає навіть натяку на звинувачення і знецінення людини в цілому. Вчинок можна виправити. Дії усвідомити.
Крім того, доцільно прямо висловлювати свої прохання і бажання замість звичного сподівання, що партнер має сам здогадатись.
цитата:
чи справді це типу правильно не допомагати,чи то людина хоче від відповідальності просто відлиняти?
Ну як така поведінка батька може бути правильною, навіть теоретично, скажіть, будь ласка?!
А от щодо мотивів такої позиції - можуть бути варіанти. Однак які б вони не були, всеодно поведінку батька не можуть виправдовувати.
Якщо так
цитата:
я знаю що я дуже кохаю його,але себе я також кохаю..
, то варто йти в діалог, прояснювати розуміння кожним наріжних каменів взаємин. Шукати точки дотику і можливості будувати між вами зв'язок, який обом надасть сили і впевненості.
За бажання варто звернутись до
сімейного психолога, аби він допоміг гармонізувати існуючи в кожного з вас моделі близькості. На жаль, поки що деякі розбіжності суттєво ускладнюють ваше життя.
Відредаговано автором 22-11-2024 10:29:55