Головоломка (2015) (Піт Доктер). Комментарий психолога.
Мультфільм, який ілюструє те, як емоції впливають на наше життя. Страх, гнів, роздратування, радість, печаль – для чого вони нам? Як відбувається це у нас в голові? А тим більше у підлітків, як у Райлі, головної героїні картинки.
Всього за півтори години можна зрозуміти механізми роботи нашого мозку. Який зв'язок пам’ті та уваги, мислення та емоцій. Чому на раніше веселі спогади може нападати печалька і забарвлювати їх в сірі й похмурі кольори?
Корисним мультик буде для батьків підлітків, бо молода дівчинка в сюжеті переїздить в нове місто, намагається адаптуватися до нових умов, і як реагувати і допомагати батькам в таких ситуаціях? Тим більше, що підліток виражає протест, емоційна нестабільність виявляється в тому, що все навколо викликає то роздратування, то безмежну радість.
Звичайно в кінці на глядачів чекає happy end , а для мене, як для психолога, хороший кінець означає, що адаптація пройшла успішно і з'явилися новоутворення відповідно до віку – почуття дорослості та самоствердження. Райлі знову грає у хокей та знаходить собі друга-хлопчика J
Опубликовано на У Психолога 08-02-2019
Обзоры книг и фильмов -- комментарии к художественным произведениям, добавленные на сайт нашими психологами.
Ещё психологические рецензии



Комментарии посетителей
ще немає коментарів...
![]() |
|