У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Самооценка и уверенность в себе

У Психолога » Самооценка и уверенность в себе


статья про самооценку Славнозвісна увпененість в собі. Як її підвищити.

Питання впевненості в собі, мабуть, так само популярне, як і Шекспірівське «бути чи не бути?». І якщо друге належить, переважно, до строю екзистенційного, то перше, швидше за все, належить до повсякденного, приземленого, практичного.

статья про самооценку ОБРАЗ ТІЛА. Чому Я не подобаюся собі?

Чи замислювалися ви скільки всього впливає на те як людина сприймає своє тіло, зовнішність? Починаючи з того, що умовні маркетологи пропонують нам стандарти краси через рекламу, щоб ми швиденько скупляли все аби бути привабливими «правильно&raq...

статья про самооценку Упевнена поведінка: передумови та складові

Як багато втрачають у житті люди через боязкість, зайві сумніви і нерішучість, чи не так? А між тим кожен може змінити свою долю і отримати усе, на що заслуговує за визначенням – любов, дружбу, здоров'я, щастя, успіх.          

статья про самооценку Почуй своє дитя!

Ви напевно зустрічали людей, які перебільшено прагнуть бути вільними та незалежними. Але насправді вони просто уникають занадто близьких людських стосунків. Вони або ніяк не вибудують партнерства, або в партнерстві з ними ви відчуваєте дистанцію...

статья про самооценку Самооцінка

У всіх нас бувають часи, коли нам не вистачає впевненості у собі і ми не почуваємося добре. Але коли низька самооцінка стає довгостроковою проблемою, це може вплинути на наше психічне здоров'я і наше повсякденне життя. Що викликає низьку самооцінку?

статья про самооценку Як впливає самооцінка на успіх в житті.

Чим нижче самооцінка в людини тим вужчий коридор дозволеної самій собі поведінки, тому що вона оцінює себе нижче своїх реальних можливостей.

статья про самооценку Самооцінка та самоцінність

Самооцінка та самоцінність – два поняття, пов’язаних одне з одним, але вони мають різний зміст. Самоцінність це фундамент, на якому будується здорова особистість. Кожна людина цінна сама по собі апріорі, бо вона є унікальною

статья про самооценку Я - погана .

Як формується почуття поганості самої себе? Тут же можна говорити про почуття меншовартості, низької самооцінки самої себе, що розповсюджується по свій площині життя людини.

статья про самооценку Как поддержать себя в неуверенности

На терапии часто слышу запросы от клиентов, я хочу стать увереннее в себе. Хочу немножко поделиться полезной информацией о том, как вы можете это сделать самостоятельно.

статья про самооценку Порівняти і впасти у відчай: як перестати порівнювати себе з іншими

Cкладно не порівнювати себе з оточуючими, проте іноді порівняння приймають досить хворобливу форму — демотивують, розчаровують та не приносять жодної користі. Чому? В першу чергу через те, що ми рідко порівнюємо себе з тими, хто у чомусь гірше нас...

статья про самооценку Впевненість в собі

Впевнена людина – має віру в себе, у свої сили, можливості.  Вона довіряє своїм почуттям та емоціям, своєму тілу та його реакціям. Вона розуміє чого хоче і головне – чого не хоче 🙌

статья про самооценку Подбай про себе!

Не рідко, реакція батьків на пізнання дитиною світу визначає її життєвий сценарій. Чим більше постраждала ваша самоцінність, тим частіше ви шукаєте визнання зовні. Якщо з якихось причин відчуття власної цінності не сформувалося в дитинстві, можна відчути її інакше, усвідомлено

статья про самооценку Cоциальная фобия

В отличии от многих других фобических и тревожных расстройств,  в основе социальной фобии стоит совсем не тревога. Превалирующую роль играет стыд. Именно стыд, страх опозориться на глазах других людей. При работе с клиентами

статья про самооценку Самооценка и ее влияние на жизнь

О самооценке и ее влиянии на жизнь человека.   Не секрет, что в жизни одним людям удается достичь больше, чем другим. За это отвечает множество факторов, одним из них является самооценка.

статья про самооценку Що коли не вдається?

Що коли не вдається?Коли звинувачуєш себе і гніваєшся? Коли страшно?Коли після кожної невдачі опускаються руки?В такі хвилини важливо помітити Себе спираючись на досвід прийняття тим «Хто Вміє»:- співпереживати, і не злитись;- чути і не з...



Самооценка и уверенность в себе: интервью психологов

психологія Самооценка

Об уровнях самооценки. Как повысить заниженную самооценку?


Самооценка и уверенность в себе: Психологические тесты

психологический тест Ваша самооценка. Тест на уровень самооценки.

Адекватно ли вы оцениваете сами себя? Завышаете ли, или же наоборот, приуменьшаете свою важность?

психологический тест Насколько вы закомплексованы

Практически никто из нас не бывает постоянно доволен собой. Каждого что-то грызет...

психологический тест Тест на самооценку (Тест Сонерсен)

Психологический тест, предложенный Мэрилин Соренсен, психологом, поможет определить, страдаете ли вы от низкой самооценки.

психологический тест Тест на самоуважение (шкала М.Розенберга)

Этот короткий тест на 10 вопросов дает хорошее представление об уровне самооценки и самоуважения.


Вопросы психологу

Здається, у мене проблеми із самооцінкою, і це стосується навчання. Я дуже невпевнена у своїх знаннях. Почну здалеку. У школі наш клас був слабким, і можна сказати, що я була найкращою за оцінками (хоча вони були звичайними, середніми). "Найкраща серед найгірших".

Коли я вступила до університету, мене наче розчавили. Розумні, цілеспрямовані дівчата — ті самі, у яких лише п\'ятірки, які встигають займатися спортом, мають купу хобі, начитані, впевнені, звикли завжди бути першими. І я одразу зрозуміла, що я – "другого сорту". Виявилося, що я зовсім не крута, а звичайна дівчина, яка ні на що не здатна.

Я намагалася прийняти себе, зрозуміти, що я – інша людина, що в мене багато хороших якостей, що я молодець, бо прагну до кращого, що у всіх свій шлях і всі з чогось починали. Але інколи мене накриває дуже сильно.

Найбільше мене хвилює те, що через це я наче загнала себе в глухий кут і не можу з нього вибратися. Стало важко готуватися до завдань, а навіть якщо готуюся, то не можу відповідати на парах. Перед семінарами я вся тремчу, у голові чітко можу уявити свою відповідь, але щойно відкриваю рот — усе плутається, голос жахливо тремтить. Після невдалої відповіді — почуття провини, сльози, що я ні на що не здатна(а ось дівчата молодці, такі розгорнуті і впевнені відповіді завжди мають), а потім відраза до себе, бо я слабка. (Хочу наголосити, що викладачі адекватні, добре викладають матеріал і проводять практичні. Не реагують гостро на помилки, а навпаки, раді пояснити)

Думаю, що треба бути сильною, що не можна плакати, а треба просто ще більше старатися. Обіцяю собі, що до наступного завдання підготуюся краще, подолаю страх. Але нічого не змінюється, і так по колу.

Я навіть думала, що, можливо, просто себе накручую. Не можу зрозуміти: я справді не така розумна і треба ще більше вчитися, чи проблема в моїй голові? Це дивно, бо на деяких парах я відповідаю без проблем, мені подобається. Але на двох дисциплінах у мене паніка.

На одній дисципліні семінари мають складний матеріал, а запитань усього п\'ять на дванадцять людей (тобто треба ще встигнути першою підняти руку), і часто буває так, що я не встигаю, а після інших мені вже нічого додати. На іншій дисципліні страх узявся нізвідки: на першій практиці я все провалила, і після цього більше туди не ходила, відкладаю "до тих пір, поки вилікуюся"

Дуже переживаю за думку інших про себе. Досить успішна в своїй кар'єрі, але завжди Невпевнена в тому що роблю і чи правильно. І коли роблять зауваження , дуже сильно сприймаю це і знецінюю свої здобутки через один два таких моменти. І потім довго треба робити щось добре , щоб вийти на якийсь адекватний рівень свого задоволення своєю роботою. Я би хотіла пропрацювати цей момент мого життя , бо життя стає через це нестерпним.

Я не могу никому рассказать о своих проблемах, если я пытаюсь что то сказать то у меня как будто язык отрезали, я буквально не согу ничего сказать, а если я все таки и говорю то начинаю плакать и мне говорят что б я перестала рыдать, и у меня начинается паническая атака после которой я падаю в обморок и смысла того что я рассказала нет, я даже не могу написать о своих проблемах у меня начинается очень сильный страх что я накидываю на человека свои маленькие проблемы, думаю что у других проблемы намного хуже моих и что я буду бесить всех своими жалобами, что я только жалуюсь, к примеру мне плохо у меня кружится голова и очень сильно тошнит, и мне мама говорит что у неё болит живот и она еще на роботу ходить и что б я не придумывала, говорю обетом подруге и она говорит что она занята и не может говорить, и я начинаю думать что я её бешу со своими проблемами и может у неё сейчас проблемы похуже моих, я не знаю что мне делать и я еле смогла сейчас все это написать, извините если я сейчас жалуюсь не на что


Видео по теме

психолог Твоє психологічне самопочуття важливіше за продуктивність

Чи правда, що продуктивність важливіша за ваше психологічне самопочуття? Або ж постійна гонитва за досягненнями лише виснажує вас? У цьому відео я, Дмитро Ткачук-Туркевич, психолог і гештальт-терапевт, розповім: ✅ Як культ продуктивності призводить до вигорання, депресії та тривожності. ✅ Чому нас із дитинства вчили, що відпочинок треба "заробити". ✅ Чому навіть найуспішніші люди можуть відчувати, що роблять недостатньо. ✅ Як терапія допомагає вийти з цього кола і почати цінувати себе не тільки за досягнення. Якщо вам знайоме це відчуття і ви хочете розібратися глибше – звертайтесь за допомогою. Знайдемо баланс між ефективністю та турботою про себе.

психолог Вплив тата на долю дитини

Як саме батько впливає на життя своєї дитини. Що відбувається якщо тато проводить з нею мало часу. Як він може налагодити стосунки. Холодний (ігноруючий) чи аб'юзивний (агресивний) батько. Наслідки для дитини. Відносини дорослої дитини з таким батьком. Роль батька для сина та доньки, в чому відмінність. Життя тата - приклад для сина. Якщо батьку подобається його робота, у сина є мотивація гарно вчитись. Чому важливо, щоб тато говорив компліменти, хвалив свою доньку. Залежність самооцінки та жіночності дівчинки від ставлення батька.

психолог Чи варто підвищувати самооцінку? Змінити непевність в собі.

Сьогодні вперше на каналі говоримо про самооцінку, впевненість у собі або невпевненість. Оскільки популярним являється тема їх підвищення, я задався питанням - а чи варто? Чи релевантно називати "підвищенням самооцінки" те, чого прагнуть люди, задаючись цим питанням? 0:00 Питання🤔 0:13 Привіт! 0:27 Тема нашої зустрічі: Чому НЕ ПОТРІБНО підвищувати самооцінку? 0:42 ПРИЧИНА 1: ТЕРМІН "самооцінка" і його вплив на ставлення до себе 1:44 Пропозиція: Заміна терміну і за ним відношення до феномену і себе! 2:35 Підвищити чи змінити? 2:52 Причина 2: самооцінка як СОЦІАЛЬНИЙ ФЕНОМЕН 3:12 Неандерталець і самооцінка 🤔 3:50 Як виникає самооцінка? 4:14 Історія кривих дзеркал 5:26 Висновки 6:35 Самопідписуйтесь!

Рекоммендуем

ls= Тест на самооценку (Тест Сонерсен) Тест на самооценку (Тест Сонерсен)

Психологический тест, предложенный Мэрилин Соренсен, психологом, поможет определить, страдаете ли вы от низкой самооценки.

ls= Уверенность в себе Уверенность в себе

Неуверенность в себе. Что такое подлинная уверенность? Независимость от мнения окружающих? Самостоятельность? Уверенность – это вера в подлинное Я, вера в себя. Про эффект самозванца.

ls= 5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас 5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас

Ложные убеждения о самооценке, вроде «высокая самооценка — это нарциссизм». Самооценку принято делить на высокую и низкую, адекватную и неадекватную. Миф первый — бывает завышенная и заниженная самооценка.

ls= Принятие и самооценка Принятие и самооценка

О самооценке и принятии сейчас не говорит только ленивый. Всем хочется видеть рядом с собой сдержанных, спокойных, щедрых, благородных, а вернее, удобных людей. С ними ведь спокойно: они не позарятся на чужое, не проагрессируют и предпочтут ваши инт



Вернуться к ...
qr