о професии
Сергей Сергеевич Даценко 08-12-2011 09:09:29 |
![]()
Доброго дня. Якщо я правельно вас зрозумів ви навчаєтеся в університеті чи інституті на денній формі. У кожного викладача своє бачення предмету який він викладає у відповідності з цим дається література. Якщо вам незрозуміло даякі речі з предмету можна підійти до викладача, щоб він вам розтулмачив ті чи інші дефениції, або порекомендував літературу в якій би на його погляд все більш зрозуміло написано.
Ви у школі як вчилися на відмінно? Не потрібно себе доводити до неврозу. Я бажаю вам доброго настрою та вірю у вас. |
Юлия Александровна Фалеева 08-12-2011 12:46:48 |
![]()
Доброго дня!
Не дарма, Ви вибрали собі псевдонім «Победа», тобто Ви вірите, що Ви здолаєте та переможете! Є такий феномен, який так і називають – феномен студента 2-го курсу медінституту – коли всі хвороби, які вивчаються, відразу знаходяться у себе. Можливо і Ви також. І можливо, як мені здається, на даний момент, у Вас зараз є якась ситуація, або якась проблема, яка Вас зараз хвилює і Ви вважаєте, що причина в тій літературі, яку Ви вивчаєте. І є гарна фраза «Здоров не тот, у кого нет проблем, а тот кто умеет с ними справляться» Можливо вам варто пройти очну консультацію у психолога, психотерапевта, щоб розібратися з виникаючими проблемами. І не варто цього соромитися: який би професіонал не був стоматолог, зуби він собі самостійно не полікує. І зараз стандарти психотерапевтичної освіти вимагають, щоб психотерапевт проходив консультування, терапію у іншого фахівця. І це не є чиясь примха, це є стандарти психотерапевтичної освіти. Щоб розібратися зі своїми проблемами, щоб не переносити їх на інших. Тому удачі Вам, звертайтеся за порадою до фахівців! |
А Вы хотите задать свой вопрос психологам прямо сейчас? Или получить приватную помощь психотерапевта онлайн (по Скайпу, Вайберу, Watsapp)?
Ольга Владимировна Лазаренко 08-12-2011 13:01:55 |
Победа,
чому б вам не звернутися за очною допомогою до спеціаліста-психолога чи психотерапевта в вашому місті? Адже так би ви могли не тільки на практиці подивитися, як працює психолог, а й вирішити свої проблеми. Часто побутує думка, що особливо психолог має вирішувати всі свої проблеми сам. Особливо це і є помилковою думкою, бо якраз психологу-консуьтанту чи психотерапевту потрібно не менше як 30 годин особистої терапії (залежить від підходу), щоб почати практику. |
Лариса Владимировна Наталуха 08-12-2011 16:23:55 |
![]()
Здравствуйте, Победа! Извините, что отвечаю на русском, Мне так легче сформулировать свою мысль. Действительно, когда читаешь какую-нибудь литературу по психологии, все вначале примеряешь на себя и, естественно, кажется, что у тебя это есть. Я уже много лет работаю в этой области и много книжек перечитала, но это остается. И ничего страшного в этом нет, так как людей без проблем и полностью психологически чистых и здоровых тоже нет. Потому что у Всех есть своя история и свой травматический опыт. И вообще, говорят, что к этой профессии тянуться люди с психологическими травмами, чтобы прежде всего помочь себе. Но помочь себе психолог сам не может, так же как и хирург не может себе сделать операцию. Для того, чтобы начать практиковать в некоторых обучающих психотерапии программах есть обязательное условие прохождение личной психотерапии у другого психолога не менее года раз в неделю. Это 50 и более часов. Чем лучше психолог знаком с собой, тем он более полезен будет клиенту.
|
Тетяна Григорівна Бондарчук 08-12-2011 19:41:10 |
![]()
Доброго дня шановна "Победа".Хочу поділитись з Вами власними переживаннями: Я навчалася в медичному університеті на факультеті медичної психології і на власному досвіді знаю як важко бувало змусити себе читати занадто "розумно" написану для студентів літературу і як доводилось потім детально разом з викладачами розбирати прочитаний матеріал.Та й окрім "незрозумілих "підручників виникало багато переживань при роботі з реальними пацієнтами. Саме тому на другому курсі я пішла навчатись в прокт по груповому психоаналізі.Я не можу сказати що одразу ж виришила всі свої проблеми , але те що стало значно легше та зрозуміліше працювати з реальними людьми - це факт.На даний момент я займаюсь психоаналізом вже восьмий рік і це дуже допомагає зрозуміти проблеми клієнтів які звертаються за допомогою. Я жодним чином не агітую Вас займатись психоаналізом ,але однозначно раджу звернутись до кваліфікованого психолога чи психотерепевта який зможе дати вам безцінний матеріал - Ваш власний досвід. З повагою Тетяна.
|
Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
![]() |
|
Наши психологи