У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Андрій Іванович Трохимець Запорожье Александровский

психолог Семейный психолог.   Андрій Іванович Трохимець
23-03-2010 Андрій Іванович Трохимець додати у вибрані

комментарий
Был(а) на сайте 90 днів назад.
Лет опыта психологом Лет опыта: 28
Образование
Спеціальність психолог отримав у Запорізькому державному університеті. Спеціалізацію медичний психолог отримав у Харківській медичній академії післядипломної освіти. Освіту в психотерапії здобув в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії. Виявляю інтерес до таких напрямів у психотерапії як Схема-терапія, Терапія прийняття та відповідальності
Опыт психологической практики
З 1996 по 2001 рік працював у Запорізькому міському психоневрологічному диспансері на посаді психолог. Виконував завдання щодо диференціальної психологічної діагностики. Проводив психокорекційну роботу індивідуально та у групі з пацієнтами відділення неврозів.
З 2001 по 2005 рік працював в Університеті «Україна» на посаді старший викладач. Читав лекції та проводив практичні заняття з таких дисциплін: клінічна психологія, психологічне консультування, психодіагностика.
З 2005 по 2016 рік працював у Запорізькій обласній психіатричній лікарні на посаді психолог. Проводив експериментально-психологічні дослідження з метою диференціальної діагностики; проводив групи психологічної підтримки у відділенні психозів; індивідуальна та групова психокорекція у відділенні невротичних станів.
З 2016 по 2022. Працював у медичному Центрі Василенко на посаді психолога. Проводив індивідуальну та групову психокорекцію із залежними від психоактивних речовин та їх родичами; читав лекції на тему залежності, механізмів одужання; брав участь у проведенні сеансів емоційно-стресової терапії методом Василенка; для емоційної стабілізації проводив сеанси вільного дихання для близьких пацієнтів.
Работа с запросами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колегНадаю психологічну допомогу за таких труднощів як емоційна саморегуляція, незадовільні стосунки, проблеми мотивації.
Когнітивно-поведінкова психотерапія

схема-терапія ;терапія прийняття і відповідальності


Основное
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Семейный психолог.   в Запорожье, Александровский, Соборний проспект 88

⭐ Оценка от коллег-психологов

Рейтинг среди коллег: 10 з 10ти.
Всего оценок
: 1. кто оценивал

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертификаты о дополнительном образовании
УКПТ
месяцев: 60 часов: 4
Когнітивна-поведінкова психотерапія
УКПТ
часов: 32
Когнітивна-поведінкова психотерапія

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr