Апатія та деприсивний стан
Найдите психолога в Украине: психолог Киев, психолог Харков, психолог Одесса, психолог Днепр и другие регионы Украины или онлайн.
Алла Григорівна Веленко психолог Київ 30-11-2024 11:14:15 |
Доброго ранку Kirill!
Підкажіть, будь ласка, Ви вже зверталися раніше зі схожим питанням на цьому сайті за порадою до психологів? В любому випадку, з того що Ви написали, можна зупинитися одразу на декількох окремих пунктах: Перше. Це питання заниженої самооцінки. Друге. Питання внутрішнього ресурсу. Третє. Питання різких перепадів настрою, апатії та поганого настрою. Самооцінка формується в дитинстві в спілкуванні з найближчими людьми. Тому потрібно починати зі стосунків з батьками. Та ставленням батьків до самих себе. Адже, дитина переймає лише ту поведінку, якої навчається від дорослих. А це питання для індивідуальної роботи з психологом, а не для переписки на сайті. Рівень ресурсності залежить, найперше, від способу життя та вміння ці самі ресурси накопичувати та відновлювати. А питання різких перепадів настрою, апатії та поганого настрою, загалом, потребує окремого дослідження. Від можливих проблем із здоров'ям до відсутності розуміння сенсу життя та поставлених перед собою цілей. Як у Вас зі здоров'ям? Якщо все добре, тоді... Ви вже доросла людина і маєте самі вирішити на скільки хочете змінитися і змінити своє життя. Тому, як варіант, можна продовжувати жаліти себе та жалітися на своє життя, з кожною секундою стаючи все невпевненішим. А можна почати дуже серйозно працювати над собою разом із психологом. Відредаговано автором 30-11-2024 11:16:21 |
![]() |
|
Наши психологи
Похожие онлайн консультации

Может ли человек привыкнуть жить и отдыхать в условиях шума? Как правильно донести до "беспокойных" соседей, что их действия вам мешают?

Что такое информационный стресс и способы как от него защититься современному человеку?
Рекоммендуем

5 способов справится со стрессом от психолога Анны Джуры ! Стресс окружает нас повсюду, даже если мы не являемся участником стрессовой ситуации, она все равно на нас влияет. В наше время крайне важно уметь совладать со своим состоянием и справлять

Это конкретные навыки, которые описала в своей книге Марша Линехан, позволяющие переносить кризисные ситуации и выживать в них, если кризис невозможно изменить на данном этапе.

Все, так или иначе, переживали стрессовые события в своей жизни, причинами которого могли быть самые различные факторы: конфликтная ситуация, потеря близкого человека, непривычные обстоятельства и даже просмотр фильма ужасов.

Синдром эмоционального выгорания, это как скажем иметь некий кредит жизненной энергии, и взять и истратить его полностью. Какие возможные симптомы эмоционального выгорания?