Стихії Успіху (Львов)

Психологические центры » Львов » Стихії Успіху (Львов)
Стихії Успіху

Вітаємо Вас у Жіночому Клубі "СТИХІЇ УСПІХУ"!

 

  Ми створили Жіночий Клуб та розробили курси авторських жіночих тренінгів, бо самі відчували потребу у розумінні та підтримці. Ми хотіли зібрати разом жінок та дівчат, які прагнуть працювати над собою, любити себе, розвивати свою жіночність. Ми знаємо, як хочеться мати яскраві стосунки, як втомливо бути сильною та самостійною, коли насправді мрієш про надійне чоловіче плече поруч. Нам знайоме відчуття, що ніхто не знає правильних відповідей – адже подруги мають зазвичай ще гірші біди. Усі ці завдання ми вирішуємо на наших жіночих тренінгах. Тренери нашого Жіночого Клубу пройшли через це, і знають, як допомогти іншим.

 

   У нас були ті ж проблеми, що турбують кожну: як повірити у себе, як знайти чоловіка своєї мрії, як почати нове і яскраве життя. Жінки, що досягли усього цього, хочуть і можуть поділитися мудрістю та навичками зі своїми подругами, тому наш Жіночий Клуб – це, перш за все, тісне і дружнє товариство!

 

  Наші жіночі тренінги створено за авторськими методиками, і усі вони мають практичний характер. Ми не будемо переказувати Вам книжки з психології – у Жіночому Клубі діляться тільки перевіреними на собі дієвими вміннями, передають свій досвід, дружньо радять і підказують правильний шлях. Усі курси розраховані на ефективність, тому результат помітний відразу. Ознайомитися з детальним переліком діючих жіночих тренінгів та обрати цікавий саме для Вас можна у нашому розкладі, а слідкувати за оновленнями найзручніше, підписавшись на нашу розсилку.

Адрес вул. Снопківська 6/4
Контактный e-mail
Телефон(ы) 0970638083
Вебсайт ukrtraining.com.ua
центр на карте Львов, вул. Снопківська 6/4
 

Если вы хотите добавить информацию о своём психологическом центре, вам необходимо зарегистрироваться.


qr