У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Чому люди зраджують?

У Психолога » Невірність, зрада » Чому люди зраджують?

Психологи, які працюють з парами, все більше приходять до висновку, що глибинною причиною зрад є поверхнева близькість між партнерами.

При цьому люди можуть бути досить сильно прив'язані один одним, але вони не вміють вибудовувати емоційну близькість. Фізично залишаючись поруч, вирішуючи безліч спільних питань, душевно залишаються нескінченно далекими. І часто через це почувають себе нещасливими й самотніми. Далеко не завжди зради відбуваються із-за того що партнер неважливий, а швидше від невміння любити.

У момент душевної туги і нерозуміння як це отримати від основного партнера, зрада починає здаватися привабливою. Такий хід дозволяє і важливі стосунки зберігати і сподіватися на задоволення того, чого немає в парі. Правда, це рідко досяжно у такий спосіб.

Але люди прибігають до такого рішення. Чому ж?

Зрада дає легкі можливості і створює фантазії про більше прийняття та кохання, ніж реальні стосунки.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Близькість відбувається легко, але вона поверхнева і часто плутається з глибокою близькістю, яку неможливо пережити в легких й романтичних стосунках. Цукерково-букетний період з новою людиною дійсно дає можливість відчути себе живим і знову коханим, але будь-яка закоханість проходить, а створювати любов навички немає. Тому він теж пройде, і по суті у стосунках, життю і душі нічого не зміниться. Залишиться та ж туга, яка штовхатиме на пошуки наступного швидкого, але на жаль, непоживного контакту.

Це дешево й не вимагає великих інвестицій, в першу чергу, емоційних. Не потрібно вступати у конфлікти, думати що робити з розбіжностями, шукати компроміси. Таких проблем зазвичай, на етапі зачарованості новим партнером просто ще немає. Тут є присутньою тільки романтика, прекрасні мрії і людина живе ними, отримуючи тимчасову насолоду. Але майбутнє розчарування і зустріч з реальністю ніхто не відміняє. Правда можна знову купити новий квиток і продовжити ходити по колу.

Іноді за допомогою зрад люди намагаються вирватися із звичних старих ролей, які стали обтяжувати, для того, щоб створити нові образи себе. Якщо це робити в парі, то від неї вимагатиметься величезна трансформація, у яку мають бути залучені обоє. А це реально складно і вимагає великих зусиль.

Також зрада, це спосіб уникнути емоційної напруги, складних і небезпечних розмов. Замість того щоб використати назріваючий конфлікт на поглиблення стосунків і краще упізнати партнера, людина свою енергію "виносить" з пари, зберігаючи деяку стабільність і спокій.

Такий спосіб життя має право бути, особливо якщо двом зручно (це коли один зраджує, а інший заплющує очі).
Можна озвучити багато причин, чому люди зраджуюьб, наприклад, бракує сексу, чоловік/дружина не збуджує, нудно і хочеться чогось новенького, усе це при дослідженні стосунків часто виявляється поверхневим. Незадоволення в потребі любові виходить на перше місце.

Розуміння глибинних причин зрад, дає нам надію у якому напрямі рухатися, у тому разі якщо пара хоче зберегти стосунки і вийти в цьому на новий рівень любові і близькості.

У Психолога » Невірність, зрада » Чому люди зраджують?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія izmena-predatelstvo Измена измене рознь

Я много работаю с темой отношений. Моя практика показывает, что измены – распространенное явление. Эта статья - попытка объединить истории моих клиентов с моими наблюдениями . Итак, к каким выводам я пришла?

психологія izmena-predatelstvo Любовный треугольник. Развязка

Почему для меня треугольник стал бермудским? Почему он обещает и не уходит из семьи? Любовный треугольник - одна из форм манипуляции.

Усі публікації розділу Невірність, зрада ᐉ

 
Обговорення "Чому люди зраджують?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr