Обсуждение 'SOS!!! Манипулируют нашими детьми'

Всего комментариев: 5

Для православных:

Всем доброго утра и благословенного дня!

Расписание молитв на сегодня

**_11:00_** Канон Покаянный Господу Иисусу Христу

*_13:00_* Канон Андрею Критскому

_15:00_ Канон пред Ахтырской иконой Пресвятой Богородице

_17:00_ Псалтирь

_19:00_ Канон Иоанну Предтече

*_21:00_* Молитва за мир. 1 глава Евангелие, 12 поклонов ( благословение Блаженнейшего Онуфрия)

Время по Киеву

Зараз воєнний час, рашисти вбивають мирних людей. І школяри, громадяни України, це усвідомлюють. Зміст СМС цілком актуальний для цього часу. Адже з дитинства виховується любов до своєї країни, мови, культури, здатність її захищати. Менше б було сепаратистів, говорили б люди прекрасною державною мою, а не чужою (мовою загарбників), не було б і війни. Не вдерлися б рашисти у Донбас у 2014 році, не було б цих злочинних утворень там,які назвали себе "республіками". Українську класику теж треба знати ("Хіба ревуть воли, як ясла повні"), цей твір, про який Ви згадали та інші. Історію України - обов'язково. За слово "паляниця" - теж вірно. Так визнають рашистів. Кому не подобається - до росії. Закінчилися часи, коли "любители русского мира" жили в Україні. Росія - це фашизм, і його видеруть, вирвуть з кігтями з України.
Слава Україні! - Героям слава! Смерть ворогам.

Бесплатная рассылка интересностей!

Ви, Оксано Миколаївно, консультуєте на сайті https://www.b17.ru/blog. Це сайт країни, яка вбиває тисячі мирних жителів України, руйнує все, ви - на боці вбивці. Рашистам тут не місце. А про росповсюдження Вами антиукраїнської пропаганди буде повідомлено у певне місце.
поддерживают: 1

RoboCop

Багато украънсьих психологів консультує на сайті https://www.b17.ru/. І це нормально. Як нормально і те, що на сайті "У психолога" консультуються користувачі з різних країн, в тому числі і з Росії. Не нормально, коли дорослі втягують дітей в свої їгрища. Прикриватися дітьми ненормально!
Чтобы прокомментировать статью, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Наши психологи

qr