Про пікап

пікап Піднесено відчувають себе хлопці, коли начитаються мотивуючих постів від гуру пікапу.

І почувають вони себе так рівно до того моменту, поки не зустрічають привабливих дівчат.

Справа полягає в тому, що комунікація між людьми - це питання не тільки навичок. Психіка, яка перебуває в дисгармонії постійно проявляє себе у зовнішньому вигляді, рухах, мовленні і т.д. Завчені напам'ять фрази не додадуть вашій психіці здорових ознак прояву.

Під час контакту між незнайомими людьми виникає тривожність, застороги та піднімаються внутрішні страхи. Не вміючи працювати з власними станами ви не знімете тривожний стан співрозмовника.

Знайомитись з новими людьми просто необхідно для вашого особистісного зростання, а причини по яких ви від цього відмовляєтесь-швидше психологічні, аніж технічні. Зауважте, що я говорю про знайомство з новими людьми, а не хлопців з дівчатами чи навпаки.

Багато чого залежить від очікувань, установок та особистих цінностей. Проте навіщо це все, коли можна просто прочитати пост чи переглянути відео людини, яка представляє себе експертом з комунікації та вихваляється тим, що немає профільної освіти.

Робота над собою - це складний та іноді довготривалий процес, який не обмежується переглядом кількахвилинних відео та прочитанням постів у 2000 знаків.

Проблеми знайомства із протилежною статтю можуть бути проблемами загальної комунікації. Якщо ви довго не можете знайти людину для стосунків, то спробуйте промоніторити власну поведінку. Простежте як легко ви знайомитесь з новими людьми. Це безумовно дасть цінну інформацію про вас самих та стан власної психіки.

 
Кожна людина варта того, щоб бути щасливою. Пам'ятайте про це і стежте за собою. Стежте трохи більше, аніж читаєте пости гуру пікапу чи переглядаєте їхні відео.
 
Якщо інформація була вам корисною-коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Для вас-це питання однієї хвилини, а для мене можливість бути почутим тими, кому це дійсно потрібно.
У Психолога » Мужчины » Про пікап
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии muzhskaya-psihologiya Мой мужчина - скупердяй

Ты хочешь, чтобы твой мужчина был щедрым, делился с тобой, дарил тебе подарки и брал на себя финансовые обязательства? Конечно, хочешь. Но почему-то одним попадаются щедрые, а другим - скряги. И дело не в количестве ресурсов, которыми обладает

статья по психологии muzhskaya-psihologiya Почему папа избегает малыша и что с этим делать?

Многие мамы жалуются, что им сложно заинтересовать мужчину в воспитании ребенка. Каким образом мужчину можно вовлечь, если он сам не проявляет инициативу? Почему женщинам важно, чтобы отец принимал участие в жизни ребенка?

Все публикации раздела Мужчины >>

 
Комментарии к "Про пікап"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr