Про вибір і відповідальність

вибір
Про вибір.

Вибір... Здається, що це дія, яка робиться у визначних ситуаціях, і потребує виваженості, врахування усіх обставин, і так далі.

Насправді, ми робимо вибір щохвилини. Прокинутись о шостій, чи ще "п'ять хвилин" поспати :) , випити чай чи каву, відповідати на дзвінок, чи ні, таких ситуацій набігає безліч за один день. І багато з них ми вирішуємо автоматично, швидко, навіть не замислюючись.

Але іноді в житті трапляються несподівані сітуації, які потребують швидких рішень, коли часу на обдумування особливо немає. І як же тоді бути? 

Вибір все одно потрібно робити. І підсвідомість нас може штовхнути на такі дії, які нібито нам взагалі не властиві. І людина потім дивується: "це на мене зовсім не схоже", "при інших обставинах я б ніколи так не зробив"...

Та коли все вже відбулось, важливо усвідомити, що вибираючи відкрити одні двері, у той самий момент ми автоматично закриваємо інші. І нам вже ніколи не дізнатись, що б було, якби ми відкрили б ті інші двері. 

І ключ до спокою у таких ситуаціях можна віднайти тоді, коли ми приймаємо свій вибір, беремо відповідальність за своє рішення. Бо коли людина, зробивши вибір, увесь час шкодує про це, виникає внутрішній конфлікт. 

І, як наслідок, роздратованість, звинувачування оточення та зовнішніх обставин у тому, що життя складається не так, як хотілось.

Та очікування, що прийде, або знайдеться ХТОСЬ, хто зможе усе вирішити. На жаль, у такому очікуванні може промайнути все життя, а "принц на білому коні" так і не з'явиться.

Вибір завжди дається нелегко, особливо якщо від нього залежить майбутнє. Але ніхто за Вас його не зможе зробити. Тому, що це тільки ВАША особиста можливість стати щасливим, досягнути саме Вашої мети. 

Нехай кожен із Ваших щоденних виборів складеться у результат, до якого Ви так прагнете :)
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
Комментарии к "Про вибір і відповідальність"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr