Проміжний простір перенесення як потенціал переродження душі (онлайн)

У Психолога » Психологические тренинги » онлайн » Проміжний простір перенесення як потенціал переродження душі

Мероприятие завершено.

31-01-2022 - 31-01-2022 Мероприятие завершено.
Проміжний простір перенесення як потенціал переродження душі Що є «первинною матерією», тим Гумусом-живленням, тим азотом в аналітичному просторі, що оживляє аналітичний процес, народжує живі символи. З якого простору аналітичної взаємодії виникає це живлення, що є Тілом цього живлення для аналітичного процесу.
І в даній роботі ми поміркуємо про проміжний простір переносу, який виникає при взаємодії двох особистостей, аналізант-аналітик, як все те особисте та інтимне, зміст кожного з учасників є джерелом у формуванні проміжного простору переносу.
І це особисте та інтимне є свого роду складною комбінацією самотніх елементів аналітика та самостних елементів аналізанта, і представляє діалогічну самість проміжного простору перенесення. Більш складну конструкцію стосунків, де не лише «Я» «Ти», у складі такого коктейлю стосунків ще «Бог Я». Якщо казати словами алхіміків — «загальна душа пари». І їх третій елемент є душа. З’являється у просторі тріада — найбільш стійка постать психічної дійсності простору переносу. Цей простір має власну енергію і потужність, яка перевищує суму енергій двох людей, що складають пару.
Шановні колеги!
31 січня ми запрошуємо вас на онлайн лекцію Наталії Громової «Проміжний простір перенесення як потенціал переродження душі».
Стоимость участия
400 грн
Контактный e-mail
Телефон
380950718782
Вебсайт
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr