5 помилок жінок у в ліжку!

задоволення в ліжку Жінки не завжди отримують задоволення під час сексу, а все тому, що постійно роблять одні і тіж помилки. А чоловік не завжди може відгадати жіночі секрети. Тому сьогодні п`ять найпопулярніших помилок жінок під час сексу :-) 

  1. Життя у фантазіях. Придумані в голові пози і дії дуже важко відтворити в реальності. Інколи жінки розчаровуються після першого сексу з чоловіком тільки тому, що він не був такий, як вона собі придумала. В реальному житті партнерам потрібно звикнути один до одного для того, щоб був ідеальний статевий акт. 
  2. Здогадайся сам! :-) Жінки мовчать про свої сексуальні бажання та фантазії, чекаючи, що чоловік має здогадатись про них сам. Якщо боїтесь чи соромитесь сказати в голос, то можете показати, або покласти руку вашого партнера не те місце де вам приємні його дотики (або не руку ;-)
  3. Розмови в ліжку - це зовсім зайва річ. Розмови відполікають як чоловіка так і жінку від основного процесу. Втрачається загадковість, пристрасть і основний запал. При розмоваж жінка в першу чергу відволікає себе від оргазму. Краще мовчати і цілувати. 
  4. Імітація оргазму. Це найпопулярніша помилка багатьох жінок. Якщо ви не можете отримати оргазм під час сексу з вашим партнером, не варто боятись йому про це розповісти, адже він так само зацікавлений у вашому задоволенні, як і ви і можливо варто спробувати "альтернативні" види сексу. Якщо ж ви будете мовчати то рано чи пізно вам набридне такий секс і ви перестанете ним займатись, а ваш партнер буде шукати насолоду в іншому місці. 
  5. Ще однією жахливою помилкою є критикування зовнішньості свого чоловіка, а особливо статевих органів. Якщо ви будете критикувати чи погано говорити про тіло свого чоловіка, то в нього будуть психологічні блоки під час сексу з вами. Він не зможе налаштуватись, розслабитись, постійно буде думати, що він вам не подобається. Критика може навіть призвести до імпотенції. Так що вважайте! Хваліть свого чоловіка! Насправді дуже прості правила і не робити такі помилки дуже легко, кожна з нас може отримувати 100% задоволення від сексу. А також не забувайте, що ваш мужчина герой і чоловік, якого в першу чергу потрібно смачно і корисно годувати

У Психолога » Сексуальность » 5 помилок жінок у ліжку
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psihologiya-seksa Я больше тебя не хочу. Куда уходит сексуальное влечение в паре.

Бытует мнение, что все мужчины сексуально озабочены и постоянно только им это и нужно. Но увы, когда пара прожила несколько лет после свадьбы под одной крышей, часто бывает так, что одним из партнеров, который со временем начинает избегать интимных о

статья по психологии psihologiya-seksa Внутренняя гомофобия: что это, как проявляется и как справляться.

Внутренняя гомофобия - это негативные чувства и установки, которые человек имеет к себе в связи со своей сексуальной ориентацией. Это могут быть чувство вины, стыда...

Все публикации раздела Сексуальность >>

 
Комментарии к "5 помилок жінок у ліжку"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr