У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Біль крізь жінку

У Психолога » Жінки » Біль крізь жінку

Інший етап у сприйнятті себе, свого тіла та світу - БІЛЬ…

Коли ти потрапляєш в нове середовище, ВІДЧУТТЯ – з’являється відчуття страху, а потім байдужість до своїх переживань, процесів, людей навколо тебе. Одного дня я потрапила у дуже нове середовище і досвід, який я отримала був відображений у цій статті.

Я вірю, що біль – це енергія, яка прихована, «штовхає» рухатись чи завмирати та перевтілюватись у «немовля». «Немовля», яке дуже залежить від людей, які його оточують та задовольняють потреби на власний розсуд. Так і «хворі» жінки, які потрапляють у лікарню теж становляться «заручниками» людей у білих халатах. З’являється проекція, що вся власна особистісна сила, внутрішні ресурси – «розчиняються у лікарняних стінах.

Гінекологічне відділення в якому знаходяться різного віку, статусу жінки, досить часто лише тут можуть «зняти» із себе маску сильної жінки та перетворитись у слабку, але  опираючись на свій внутрішній ресурс. Але нажаль не всі його можуть швидко знайти або прийняти.

Що таке біль?

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Біль — своєрідне відчуття, що виникає внаслідок сильних подразнень нервової системи.

Больові подразнення сприймаються периферійними нервовими рецепторами і передаються по нервових провідниках до головного мозку.

Біль являє собою захисну реакцію організму, що виникла в процесі еволюційного розвитку. Іноді біль є першою ознакою хвороби або сигналом небезпеки, що загрожує організмові від навколишнього середовища. В цьому плані біль відіграє позитивну роль. Але при надмірній інтенсивності і тривалості біль перетворюється на хворобливе явище. Це зумовлюється тим, що тривалі сильні подразнення периферійних рецепторів, які сприймають біль, супроводжуються невпинним надходженням больових імпульсів до відповідних центрів головного мозку. Внаслідок цього настає розлад їхньої діяльності, що позначається на роботі багатьох систем організму.

Психологи Ж. Чен і Кіплінг Д. Вільямс із університету Пурдью, Джулі Фітнес з університету Маккуорі і Нікола К. Ньютон з університету Нового Південного Уельсу провели дослідження, в ході якого визначили, що психологічний біль заподіює великі травми в порівнянні з фізичним.

Для підтвердження свого твердження вчені провели чотири експерименти. Першими двома аналізувалися суб'єктивні відчуття і наслідки відновлення після фізичного болю і соціально негативних ситуацій. Інші два експерименти були ускладнені тим, що випробовувані також проходили тести когнітивних функцій після позбавлення від болю.

У підсумку учасники більше реагували на соціально негативні спогади, ніж на спогади про фізичний біль. Крім того, учасники, яких просили згадати про фізичні травми, показали кращі результати на складних рівнях в когнітивних тестах.

читайте також:

Про фригідність Мабуть, жодна жінка не хотіла би почути у свою адресу: "Ти фригідна!" Це звучить як клеймо і вирок, породжуючи багато сорому, страху і розчарування у своїй сексуальності."Фригідна" означає "холодна". Зараз у медицині цей термін не використовуют...

Почему так много одиноких женщин? Наверное, и среди ваших знакомых есть женщина, у которой, казалось бы, есть все: яркая внешность, успешный бизнес или работа, обустроенная квартира, автомобиль и несколько дипломов о высшем образовании. Все есть, но она одинока. С личной жизнью ...

запитати психолога онлайн

Можливе пояснення цих результатів лежить в основі еволюції людського мозку, а особливо кори півкуль, відповідальної за комплексне мислення, сприйняття і обробку звукових знаків.

Луїза Хей вивчаючи праці про позитивне мислення Флоренса Шінна, вона стала пропагувати здоровий спосіб життя і силу позитивного мислення, ведучи семінари з 1970р. У 1977 році виявила, що хвора на рак. Відмовившись від лікування, ведучи здоровий спосіб життя, займаючись прощенням, лікуванням, правильним харчуванням, розслабленням і очищенням вона вилікувала себе від хвороби.

Як стверджує Луїза,  біль – це почуття провини. Вина завжди шукає покарання. Тому, вчитись прощати себе, любити є дуже необхідним процесом для віднновлення особистісної цілісності особистості-ЖІНКИ!

У Психолога » Жінки » Біль крізь жінку
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія zhenskaya-psihologiya Почему мужчина теряет интерес к женщине?

Многие женщины задают вопрос, почему мужчина потерял к ним интерес. Зачастую люди просто не умеют смотреть глубоко на многие вещи, события и в целом на окружающих. Любая женщина до тех пор, пока она интересуется собой, интересна и окружающим.

психологія zhenskaya-psihologiya Если замуж невтерпеж

Для женщины всегда было естественным желание встретить любимого мужчину и родить детей. Но пути Господни неисповедимы: одни встречают свою судьбу на школьной скамье и с нетерпением ждут окончания школы, чтобы расписаться. Другие годами...

Усі публікації розділу Жінки ᐉ

 
Обговорення "Біль крізь жінку"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr