Біль крізь жінку

Інший етап у сприйнятті себе, свого тіла та світу - БІЛЬ…

Коли ти потрапляєш в нове середовище, ВІДЧУТТЯ – з’являється відчуття страху, а потім байдужість до своїх переживань, процесів, людей навколо тебе. Одного дня я потрапила у дуже нове середовище і досвід, який я отримала був відображений у цій статті.

Я вірю, що біль – це енергія, яка прихована, «штовхає» рухатись чи завмирати та перевтілюватись у «немовля». «Немовля», яке дуже залежить від людей, які його оточують та задовольняють потреби на власний розсуд. Так і «хворі» жінки, які потрапляють у лікарню теж становляться «заручниками» людей у білих халатах. З’являється проекція, що вся власна особистісна сила, внутрішні ресурси – «розчиняються у лікарняних стінах.

Гінекологічне відділення в якому знаходяться різного віку, статусу жінки, досить часто лише тут можуть «зняти» із себе маску сильної жінки та перетворитись у слабку, але  опираючись на свій внутрішній ресурс. Але нажаль не всі його можуть швидко знайти або прийняти.

Що таке біль?

Біль — своєрідне відчуття, що виникає внаслідок сильних подразнень нервової системи.

читайте также:

Маленькие взрослые девочки Об ожиданиях, взрослении и отношениях девочки с матерью и женщины во взрослой жизни. Внутри меня тоже есть такая Девочка...

Отношения «мать-дочь», как определяющий фактор развития будущей женщины От взаимоотношений девочки с матерью зависит ее будущее, а также способ построения ее собственной семьи. Кроме этого, проблемы при взаимодействии с матерью, может стать причиной развития «женских» заболеваний во взрослом возрасте...

Больові подразнення сприймаються периферійними нервовими рецепторами і передаються по нервових провідниках до головного мозку.

Біль являє собою захисну реакцію організму, що виникла в процесі еволюційного розвитку. Іноді біль є першою ознакою хвороби або сигналом небезпеки, що загрожує організмові від навколишнього середовища. В цьому плані біль відіграє позитивну роль. Але при надмірній інтенсивності і тривалості біль перетворюється на хворобливе явище. Це зумовлюється тим, що тривалі сильні подразнення периферійних рецепторів, які сприймають біль, супроводжуються невпинним надходженням больових імпульсів до відповідних центрів головного мозку. Внаслідок цього настає розлад їхньої діяльності, що позначається на роботі багатьох систем організму.

Психологи Ж. Чен і Кіплінг Д. Вільямс із університету Пурдью, Джулі Фітнес з університету Маккуорі і Нікола К. Ньютон з університету Нового Південного Уельсу провели дослідження, в ході якого визначили, що психологічний біль заподіює великі травми в порівнянні з фізичним.

Для підтвердження свого твердження вчені провели чотири експерименти. Першими двома аналізувалися суб'єктивні відчуття і наслідки відновлення після фізичного болю і соціально негативних ситуацій. Інші два експерименти були ускладнені тим, що випробовувані також проходили тести когнітивних функцій після позбавлення від болю.

У підсумку учасники більше реагували на соціально негативні спогади, ніж на спогади про фізичний біль. Крім того, учасники, яких просили згадати про фізичні травми, показали кращі результати на складних рівнях в когнітивних тестах.

Можливе пояснення цих результатів лежить в основі еволюції людського мозку, а особливо кори півкуль, відповідальної за комплексне мислення, сприйняття і обробку звукових знаків.

Луїза Хей вивчаючи праці про позитивне мислення Флоренса Шінна, вона стала пропагувати здоровий спосіб життя і силу позитивного мислення, ведучи семінари з 1970р. У 1977 році виявила, що хвора на рак. Відмовившись від лікування, ведучи здоровий спосіб життя, займаючись прощенням, лікуванням, правильним харчуванням, розслабленням і очищенням вона вилікувала себе від хвороби.

Як стверджує Луїза,  біль – це почуття провини. Вина завжди шукає покарання. Тому, вчитись прощати себе, любити є дуже необхідним процесом для віднновлення особистісної цілісності особистості-ЖІНКИ!

У Психолога » Женщины » Біль крізь жінку
психолог

  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии zhenskaya-psihologiya Семейные роли: возможно ли из золушки стать принцессой?

Дома я чувствую себя прислугой: ПРИНЕСИ, УНЕСИ, УБЕРИ, ПРИГОТОВЬ. Что-то делаю приятное – значит, делаю то, что должна, я ведь женщина, а если не сделаю ...

статья по психологии zhenskaya-psihologiya Ускоренная само-помощь при Острых Любовных расстройствах

Со всякой Настоящей Женщиной может приключиться Острое Любовное расстройство (ОЛР).

Все публикации раздела Женщины >>

 
Комментарии к "Біль крізь жінку"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr