Біль крізь жінку

Інший етап у сприйнятті себе, свого тіла та світу - БІЛЬ…

Коли ти потрапляєш в нове середовище, ВІДЧУТТЯ – з’являється відчуття страху, а потім байдужість до своїх переживань, процесів, людей навколо тебе. Одного дня я потрапила у дуже нове середовище і досвід, який я отримала був відображений у цій статті.

Я вірю, що біль – це енергія, яка прихована, «штовхає» рухатись чи завмирати та перевтілюватись у «немовля». «Немовля», яке дуже залежить від людей, які його оточують та задовольняють потреби на власний розсуд. Так і «хворі» жінки, які потрапляють у лікарню теж становляться «заручниками» людей у білих халатах. З’являється проекція, що вся власна особистісна сила, внутрішні ресурси – «розчиняються у лікарняних стінах.

Гінекологічне відділення в якому знаходяться різного віку, статусу жінки, досить часто лише тут можуть «зняти» із себе маску сильної жінки та перетворитись у слабку, але  опираючись на свій внутрішній ресурс. Але нажаль не всі його можуть швидко знайти або прийняти.

Що таке біль?

Біль — своєрідне відчуття, що виникає внаслідок сильних подразнень нервової системи.

читайте также:

5 помилок жінок у ліжку Жінки не завжди отримують задоволення під час сексу, а все тому, що постійно роблять одні і тіж помилки. А чоловік не завжди може відгадати жіночі секрети. Тому сьогодні п`ять найпопулярніших помилок жінок під час сексу :-)

Женские запреты в теме денег Если в семейной системе женщины есть убеждение, что деньги в дом должен приносить муж, то для талантливой, энергичной и предприимчивой женщины это может стать ловушкой.

Больові подразнення сприймаються периферійними нервовими рецепторами і передаються по нервових провідниках до головного мозку.

Біль являє собою захисну реакцію організму, що виникла в процесі еволюційного розвитку. Іноді біль є першою ознакою хвороби або сигналом небезпеки, що загрожує організмові від навколишнього середовища. В цьому плані біль відіграє позитивну роль. Але при надмірній інтенсивності і тривалості біль перетворюється на хворобливе явище. Це зумовлюється тим, що тривалі сильні подразнення периферійних рецепторів, які сприймають біль, супроводжуються невпинним надходженням больових імпульсів до відповідних центрів головного мозку. Внаслідок цього настає розлад їхньої діяльності, що позначається на роботі багатьох систем організму.

Психологи Ж. Чен і Кіплінг Д. Вільямс із університету Пурдью, Джулі Фітнес з університету Маккуорі і Нікола К. Ньютон з університету Нового Південного Уельсу провели дослідження, в ході якого визначили, що психологічний біль заподіює великі травми в порівнянні з фізичним.

Для підтвердження свого твердження вчені провели чотири експерименти. Першими двома аналізувалися суб'єктивні відчуття і наслідки відновлення після фізичного болю і соціально негативних ситуацій. Інші два експерименти були ускладнені тим, що випробовувані також проходили тести когнітивних функцій після позбавлення від болю.

У підсумку учасники більше реагували на соціально негативні спогади, ніж на спогади про фізичний біль. Крім того, учасники, яких просили згадати про фізичні травми, показали кращі результати на складних рівнях в когнітивних тестах.

Можливе пояснення цих результатів лежить в основі еволюції людського мозку, а особливо кори півкуль, відповідальної за комплексне мислення, сприйняття і обробку звукових знаків.

Луїза Хей вивчаючи праці про позитивне мислення Флоренса Шінна, вона стала пропагувати здоровий спосіб життя і силу позитивного мислення, ведучи семінари з 1970р. У 1977 році виявила, що хвора на рак. Відмовившись від лікування, ведучи здоровий спосіб життя, займаючись прощенням, лікуванням, правильним харчуванням, розслабленням і очищенням вона вилікувала себе від хвороби.

Як стверджує Луїза,  біль – це почуття провини. Вина завжди шукає покарання. Тому, вчитись прощати себе, любити є дуже необхідним процесом для віднновлення особистісної цілісності особистості-ЖІНКИ!

У Психолога » Женщины » Біль крізь жінку
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии zhenskaya-psihologiya Что женщине не дано узнать никогда в жизни? Или зачем женщине нужен мужчина сексолог

В беседах с прекрасным полом я заметил, что иногда, они под некоторыми атрибутами сексуальности понимают вообще посторонние вещи. Например, романтизм.

статья по психологии zhenskaya-psihologiya Почему женщина выживает в отношениях?

А ведь правда, почему выживает, а не живет счастливо? Почему все время приспосабливается, угождает, лишний раз смолчит, а не говорит и действует открыто? Почему чувствует себя виноватой, то за своего мужчину, то за его родителей, то за своих родител

Все публикации раздела Женщины >>

 
Комментарии к "Біль крізь жінку"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr