У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Экзистенциальная встреча

Про зустріч

Ну власне, зустріч і зустріч, скільки їх було і відбувається щодня. Скільки з них ми не пам’ятаємо, скільки не бажаємо згадувати, скільки тих які не справили враження і таких, про які заходиться мова при кожній ламповій зустрічі з друзями. Їх багато, так. Але та про яку хочу згадати тут, дещо специфічна, хвилююча і, не побоюсь пафосних слів, особлива.

люди

Так звана екзистенційна зустріч, і хоч у неї є різні назви, по факту жодна з них немає значення, оскільки не вміщує в себе той зміст, що відчувається.

Думаю, вам знайомий такий стан, коли з незнайомою людиною, не доводиться долати 5-хвилинний бар'єр незручного мовчання, і ви обоє готові з питань на погоду, перейти до обговорення домашніх тварин дитинства, першого кохання, по соромних, але таких веселих фактів і іншого. Коли розмова не чіпляється за обставини, за місце, за причину зустрічі, а ніби протягується буквально тільки між вами. Коли відчуваєш бажання і готовність розказувати про себе, щиро і по різному, і слухати, що різного у співрозмовника.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Аспектів і описів ще може бути досить багато, але суть — бути заторкнутим і безстрашно відкритим собі та іншому.

І не зрозумійте неправильно, звісно, такі стани більше характерні близьким людям, друзям дитинства, коханим чи рідним. Але чи завжди? Або, на жаль, ні, або ви щасливчик.

На жаль, в житті не кожне спіткання з іншими, залишає в нас щось чи в тому хто був з нами. На жаль, іноді нічого не залишається і після розмов з самими дорогими. А часом зостається тільки розчарування чи туга, що це “рандеву” не задалося чи задається вже давно.

Причини тому можуть бути різні, але не дають справді зустрітись нам досить прості речі: відсутність часу(часу, щоб правда побачити того що навпроти, і внести себе), безпеки(захисту власних рамок чи банальної довіри), і готовності до близькості(коли ти готовий дозволити іншому наблизитись, і близький з собою, щоб підійти). І ці здавалось б банальні речі, створюють такі ж банальні перепони, і біс з тими незнайомцями, може вони і не дуже треба, але ці перепони є з самими рідними, і з рідним собою.

психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 2 з 2 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
Обговорення "Экзистенциальная встреча"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr