У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


П'ять порад, що допоможуть позбутися залежності від смартфону

Відчуваєте, що проводите у смартфоні забагато часу? Ось кілька порад, що можуть допомогти при залежності від телефону. smartphone

Проаналізуйте ситуацію

Звертайте увагу на те, скільки часу ви витрачаєте на своєму телефоні щодня. Перевіряйте статистику, яка є на телефоні або ведіть записи у блокноті (хоча б приблизно), у якому відмічайте коли та скільки часу ви витрачаєте та на що саме. Можливо, ви будете шоковані тим, скільки часу ви витрачаєте на ваш телефон, якщо так — цю інформацію можна використовувати як мотивацію для змін.


Категоризуйте

Розділіть усі застосунки на смартфоні на категорії — необхідні для життя (Дія, банківські застосунки), необхідні для спілкування (Telegram, Instagram, Twitter), необхідні для розваг (ігри, YouTube) та «необов’язкові». 

Після того, як ви виявили усі категорії — наведіть порядок у смартфоні. Спробуйте перенести якомога більше дій зі свого телефону на менш доступний пристрій, встановіть час, коли ви будете виконувати ці дії, дотримуйтесь його та видаліть відповідні застосунки з телефону. На те, що залишилося увімкніть обмеження часу.  Вимкніть якомога більше сповіщень, щоб зменшити спокусу порушити ці межі. Також не забудьте видалити з телефону все, що належить до категорії «необов’язкове».


Тренуйтеся

читайте также:

Красивые коряги получаются из некрасивых деревьев Изучая иллюзии клиентов годами, пришла к выводу, что иллюзии - это прочная психологическая защита и она совсем незаметно прячет человека от жизни в реальности. Знаете детскую игру "Я в домике"? Так вот, оказалось, - это не просто игра. А стиль пове...

Если тебе не нравится - меняй это! Если менять не хочется, значит тебя всё устраивает. Многие люди говорят о том, что хотят изменить свою жизнь, сменить место жительства и работы, изменить отношения. Научиться чему-то новому, найти новое увлечение и т.д.   Но почему-то ничего не происходит.А как вы думаете почему? Две жизненные истор

спросить психолога онлайн

Замість видалених застосунків «пожирачів часу» встановіть трекери, що допоможуть тренувати навичку не відриватися на смартфон під час роботи чи навчання. Підійдуть застосунки Forest, Focus Plant або Pomodoro Focus Timer. Не забудьте практикувати навичку щодня та поступово збільшувати час без смартфона. 

Будьте уважні

Щоразу, коли ви тягнетеся до телефону, перш ніж розблокувати його, зробіть глибокий вдих і запитайте себе, що ви збираєтеся робити та чи необхідно це саме зараз. Намагайтеся зробити користування телефоном максимально усвідомленим. Для того, щоб зрозуміти, як часто ми беремо смартфон без будь-якої конкретної мети, покладіть вимкнений смартфон біля себе під час роботи та прослідкуйте скільки разів ви на автоматі братимете його у руки.

Зверніться до цінностей

Щоразу, коли ви помічаєте, що застрягли у нескінченних тіктоках та дурнуватих тредах Твіттера, зупиніться на кілька секунд та спитайте себе — чи це найкраще, що я можу зробити прямо зараз? Чи можу я зробити щось інше, що буде відповідати моїм цінностям та буде корисним для мене чи оточуючих.? Якщо ні — це теж ок :) Іноді кожному з нас потрібні пів години (або кілька разів по пів години) проведені у смішних відео з котиками. Проте, якщо вам здається, що ви могли б та хотіли б зайнятися чимось іншим — зробіть глибокий видих та відкладіть телефон заради цінностно-орієнтованої дії, що зробить вас задоволеним та щасливим у довгостроковій перспективі. 

У Психолога » Личностный рост и полезные советы » П'ять порад, що допоможуть позбутися залежності від смартфону
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии lichnostnyi-rost Самый важный навык в ХХІ веке

Ошибка - неотъемлемая часть профессионального и личностного роста. Навык ошибаться - когда ситуация требует принятия решений или действия - не "затягивать" с ним.Даже если это решение было ошибочным, исправить его насколько это возможно, сделать вы

статья по психологии lichnostnyi-rost Чем отличается прокрастинация от лени

Причины прокрастинации. На что чаще всего тратит время прокрастинатор. Какие последствия прокрастинации? Как бороться с прокрастинаций.

Все публикации раздела Личностный рост и полезные советы >>

 
Комментарии к "П'ять порад, що допоможуть позбутися залежності від смартфону"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr