У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Ольга Стратій Тернополь

психолог Семейный психолог. Психолог для подростка. Детский психолог. Ольга Стратій
18-09-2016 Ольга Стратій додати у вибрані

комментарий
Анкета этого психолога не обновлялась более полугода.
Лет опыта психологом Лет опыта: 8
Образование
2003 - 2008 рр. Тернопільський національний педагогічний університет, спеціальність -психологія.
2006 - 2010 рр. Московський гештальт інститут, програма "Теорія і практика гештальт-терапії" (сертифікат).
2007 - 2008 рр. учасниця програми Інтегративна танцювальна танцювально-рухова терапія.
2018 - 2019 рр. учасниця навчального проекту Піскова психотерапія.
2021р брала участь в навчальному проекті Казкотерапія.
Опыт психологической практики
Досвід роботи з 2008 р.
2008 - 2010 рр. - психолог у Навчально-виховному комплексі №17.
З 2012 р. приватна практика.
2014 - 2015 рр. - волонтер, психолог у соціальному центрі для дітей інвалідів.
2015 - 2016 рр. - волонтер психолог в проектах Зустрічі родин загиблих воїнів АТО, Творча криївка.
З 2016 р. - січень 2017 р. психолог в реабілітаційному центрі "Твоя незалежність".
2017 р. - працюю у напрямку гештальт терапії з дорослими та дітьми, як корекційний психолог.
з 2018- 2022 р. - працюю практичним психологом у Дитячому обласному комунальному будинку для дітей шкільного віку.
2022р. - психолог БО Рокада.
2023 р. - психолог Фонду Діти Героїв
Работа с запросами
Дитяча тривожність, агресивність, труднощі у спілкуванні, поведінкові розлади.
Складні батьківсько- дитячі відносини, конфлікти в сім'ї.
Питання розвитку, самоактуалізації, труднощі в самовизначенні як особистого, так і професійного, кризові стани.
Розцінки приховані, тому що Ольга давно не оновлювала своїх даних.


Основное
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

Ответы 36
Не складаються стосунки зі свекрами. Порадьте.
Прислухайтесь до себе. Дитині буде добре так як Ви вирішете, оскільки ще в симбіозі. Визначте, що Ви хочете від стосунків з батьками, що готові дозволити і в яких межах. Злість варто проговоювати по адресу, не ображаючи і не принижуючи, якщо правила (рамки) взаємодії озвучені. Можна і треба говорити про свої емоції і потреби.
На что стоит обратить внимание?
До трьох років симбіоз дитини з матірю є нормою, з віком дитина сепарується і основне не мішати їй в цьому. Чий то запит про те, що витісняєте чоловіка, Ваш чи чоловіка? Що викликає стільки тривоги у ваших стосунках зараз?
В последнее время плохое эмоциональное состояние
Доброго дня, а скільки часу хворієте і чим? Які емоції накривають, що хочеться плакати? Що отримуєте від мами коли вона поряд?

Бесплатная рассылка интересностей!

Не могу найти своё призвание(кем работать и что лучше получается)
Привіт, щоб знати треба спробувати. Якщо хватить наснаги і сміливості, то можна й пошукати. А чим би ви хотіли зайнятись тут і тепер, так щоб отримати задоволення і хотілось б бути на цій хвилі? Та спершу можливо, потрібно розібратись з мами ним голосом, який знає що вигідно, надійно, потрібно, а то... те що хочеться перед ним буде відстоювати обтяжливо((
Помогите разобраться в себе
Краще звернутись до спеціаліста. Що відбулось у Вашому житті, що спровокувало такі реакції, чи так було завжди ( постійно обращались, і все тримали під контролем)?
как выйти из этого состояния
Доброго дня, в кожного свій рівень досягнень, можливостей, стартів. Можливо не варто обезцінювати так себе. Прийшла на думку асоціація з міфом про Нарциса). Спробуйте порівнювати себе сьогодні з тим собою, який був місяць, рік назад. Великі перемоги досягаються маленькими кроками. Не спішіть розчаровуватись, спробуйте здивувати себе.
Как победить танатофобию?
Привіт, боятись смерті це нормально, загострюються страхи в відповідності з віковими періодами, ситуацією навколо, тоді підвищується тривожність. Можливо варто робити щось не на завтра, а для себе сьогодні. Відчуття себе тут і тепер знижує тривогу, зустрічаєтеся з реальністю, а не з думками про... Проговоріть свої переживання комусь хто просто вислухає, поділившись, відреагуєте свої почуття і можливо отримаєте погляд з боку, з іншої сторони.
Подобаються, мені, на тему змісту життя твори Франкла.
Как победить танатофобию?
Привіт, боятись смерті це нормально, загострюються страхи в відповідності з віковими періодами, ситуацією навколо, тоді підвищується тривожність. Можливо варто робити щось не на завтра, а для себе сьогодні. Відчуття себе тут і тепер знижує тривогу, зустрічаєтеся з реальністю, а не з думками про... Проговоріть свої переживання комусь хто просто вислухає, поділившись, відреагуєте свої почуття і можливо отримаєте погляд з боку, з іншої сторони.
Подобаються, мені, на тему змісту життя твори Франкла.
Не могу выбрать между будующими профессиями
Доброго дня, важко робити вибір, багато тривоги, і ще потім потрібно буде нести відповідальність за власний вибір... Але таку реальність просто треба прийняти, а що робити з тривогою? Придивитись ближче, просто робити перший крок. Багато людей змінюють свою професію вже в зрілому віці Та світ при цьому не валиться. Дизайнер з ідеальним знанням іноземної мови має ширші можливості, і точно більший географічний простір для роботи. А перекладач з можливістю знайти віддушину в мистецтві точно почуватися себе краще. Будь який вибір буде хорошим, адже він буде Ваш.
Как общаться с родителями?..
Привіт, особистий простір це важливо, і хочеться відстоювати свої погляди, хочеться щоб з ними рахуватися і приймали почуття. Але Ви справді живете в батьківській квартирі, тож змушені дотримуватись їхніх правил. Як там не було у Вас ще є свої захоплення, хоббі, друзі, навчання, де б могли себе реалізувати, отримати визнання, а підтримку, здається, отримуєте від сестри. Можливо є ще друзі з якими можна поділитись своїми думками та почуттями. Батьки мають свої погляди, свій досвід і ним керуються, намагаються піклуватися про Вас як вміють, як можуть. І не знаю чи варто звинувачувати їх в цьому, а все ж говорити про свої почуття, потреби, намагатись домовлятися. І можливо, є шкільний психолог, з яким можна було було по займатись.
Из жизни пропала жизнь. Ничего не интересно, нет работы, нет хобби. Не тянет ни к чему.
Доброго дня Вам, а що позитивного є у Вашому житті, що Вас радує, а не спустошує? Бо якщо не хочеться хоть куди не будь рухатись, чи просто хотіти, то або і так добре, або лінь щось міняти, а можливо СТРАШНО, може й стидно спортити таку ідеальну картинку - сім'я, хороша дружина. Але й куди щось взагалі хотіти, коли на твої бажання немає ні місця, ні часу, поки ще почекаєте, потім обійдеться.. Чомусь виникає фантазія, що Ви з тої сім'ї, де треба було хотіти правильно, так як скажуть батьки,... а може я помиляюсь.
Я даже не знаю
Співчуваю, але наркотики не вихід( Щоб полюбити і прийняти себе, це довга і важка робота з психологом чи терапевта. Можливо тоді можна буде завязать міцні стосунки без взаємних обід та маніпуляцій.
Як навчитись жорстокості?
Привіт, щоб відстоювати своє не обовязково бути жорстоким. Коли знаєш, що воно твоє і чим цінне, то легко відвойовувати, проявляти злість, аргументу вати, проявляти твердість в своєму рішенні. Іноді, ми маніпулюємо, знаючи що саме потрібно і будучи чесним з собою, а відкритим бути не так вже й безпечно.
Забыть или ждать дальше....
Добрий день, а Ви пропрацьовували ситуацію із згвалтуваня з психологом? Для чого Вам залишатись в таких стосунках і розтягування їх... З якими почуттями зусирічаєтесь?
Жду одобрения и похвалы родителей
Доброго дня Вам, сумно коли не чуєш слів підтримки, коли і так важко зі всім справлятися, та ще й на відмінно. Вам тільки 21, а Ви вже створили чудо - син, Ви маєте досвід на сцені й майже завершена вищу освіту, Ви вже значно виросли над тією маленькою відміннецею, і ні з ким не варто себе порівнювати, це тільки Ваш шлях, і не треба його йти в чужих черевиків. Від батьків можна і не почути похвали, такі вони є, таке їх життя, можливо і вони не чули тої похвали. Чи варто шукати похвалу від когось? Спершу похваліть себе самі. І у Вас точно вже є одна людина яка Вас любить, ця любов безумовна☺. Та навіть якщо Ви про це не чуєте, про цю любов можна просто знати .
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr