У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Дана Кваша Винница Центр

психолог Семейный психолог. Психолог для подростка.  Дана Кваша
13-02-2019 Дана Кваша додати у вибрані

комментарий
Был(а) на сайте 156 днів назад.
Лет опыта психологом Лет опыта: 12
Образование
Завершила Львівський національний університет ім. Івана Франка у 2007 р. за спеціальністю "Клінічний психолог"
Завершила програму підготовки гештальт-терапевтів у Міжрегіональному інституті гештальт-терапії та мистецтва, 2 сходинка. Сертифікований гештальт-терапевт.
Завершила програму МИГИС "Підготовка супервізорів, навчальних тренерів, групових терапевтів."
Завершила підготовку по спеціалізаціям:
"Робота із психосоматичним симптомом в гештальт-терапії"
"Системна сімейна терапія"
"Дитячо-батьківські відносини"
"Сексологія"
Учасник багатьох інтенсивів та конференцій.
Опыт психологической практики
Досвід роботи:
2011-2013 рр психолог у соціальній сліжбі Вінницької міської ради.
з 2013 року - приватна практика.
Тренер тематичної групи по скульптурному автопортретуванню "Створи свій образ", психологічної фотогри "Він і вона"
Автор майстер-класів по психосоматиці та арт-терапії.
Тренер терапевтичних груп.
Надаю супервізії індивідуальним та груповим терапевтам.
Навчальний терапевт.
Работа с запросами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колегПрацюю з дорослими, підлітками, сімейними парами. До мене часто звертаються клієнти, які переживають життєву кризу, труднощі у відносинах із партнером, розрив відносин, труднощі із соціальною адаптацією, самотність, депресію, тривогу, панічні атаки, психосоматичну симптоматику, проблеми у порозумінні з батьками, складні переживання у любовних відносинах, а також співзалежні відносини. Потреба віднайти сенс життя, пізнати себе.
Кожен клієнт індивідуальний та має свій унікальний запрос.
Приймаю нових учасників на групову терапію в психотерапевтичну групу Коло тепла. Групова терапія показана для поліпшення навичок спілкування з оточенням, вирішення міжособистісних конфліктів, поліпшення самооцінки, закріплення результатів особистої терапії.
Навчальний терапевт. З питань навчання на гештальт-терапевта, 1 ступінь звертайтеся (психологи, які бажають працювати психотерапевтами, а також якщо ви цікавитеся психологією та бажаєте розвиватися у своїй справі та як особистість ):

Додатковий номер: +38 093 8583639
Арт терапія
Гештальт терапія

Сімейна системна терапія, сексологія, робота з психосоматикою.


Основное
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Семейный психолог. Психолог для подростка.  в Винница, Центр, вул. Соборна, 28

Ответы 1
Не можу пробачити чоловіку копирсання в моєму телефоні і виліковування доказів минулих стосунків
Доброго дня, Marina!
Близькі стосунки неминуче ведуть таких болючих ситуацій, коли ви зустрічаєтеся з тими сторонами партнера, які не ідеальні, де він травмований, де він вразливий. І це двосторонній процес, адже його поведінка зачепила і вашу травмованість. Ви обоє захищалися так, як вмієте, при цьому чи бачили ви один одного?
Мене, як жінку, обурюють його слова про "порно" і те, що його знахідка мала вас якось присоромити! Також, я захоплююся тим, що ви чітко відчуваєте порушення власних границь. Те, що він знає ваш пароль і може вільно брати ваш телефон, а ви його ні - виникають питання. Для чого така спокуса? Мені знайомо і те, як бути на його місці. Припускаю, ваше категоричне неприйняття його поведінки не посприяє зниженню його тривоги.
Ви гарно написали про інтерес, адже коли щось стається, інтерес його спрямований так, як він звик. Ви емоційно віддалилися, отже має бути хтось інший, з ким ви зблизилися?
У здорових стосунках, партнер міг би сказати прямо, що відчуває вашу відчуженість, що йому вас бракує і запитати причини.
Однак, для таких стосунків пройти потрібно чимало випробувань. Перші роки люди зазвичай не відкривають один одному своїх вразливих сторін, перебувають у певних ілюзіях. Ця ситуація показує якраз те, що ви стаєте ближчими, без прикрас. Чи зможете ви прийняти його правдивого, у всіх його проявах, спробах маніпулювати? Адже немає таких людей, які не будуть у стосунках порушувати ваші границі, немає такого чоловіка, який ніколи не порушить вашу довіру. Ви і сама його раните по-своєму, коли віддаляєтеся, коли захищаєтеся нечутливо, готові покинути, ніби ці стосунки не мають великої цінності. А чим довше люди живуть разом, тим більше вони потребують диференціації, власного простору. І вчаться безперервно бути один з одним по-новому.
Співчуваю, що вам доводиться проходити таке складне випробування зі здоров'ям, бажаю успішного лікування!
Це ще одне випробування і для ваших стосунків. Настільки я зрозуміла, ви реагуєте на хворобу по-своєму, емоційно закриваєтесь... Спробуйте розділити свої переживання з близькими, з чоловіком. Ви не повинні це проходити наодинці!

Відредаговано автором 30-08-2023 10:31:47

Публикации психолога 7
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr