Тінь успіху

успіхНа минулому тижні прочитав в соцмережах дуже сильний пост своєї клієнтки. Дуже він мені сподобався.

І знаєте, ми ж всі періодичного бачимо такі чудові пости, хороші ініціативи, прекрасні продукти, крутих людей. При цьому, правда ж, іноді починаєш заздрити їм - теж хочеться щось таке прекрасне робити і творити.

Але тут є дуже цікавий, майже невидимий момент - коли ми дивимося на такі речі зі сторони, ми бачимо лише зовнішню сторону, готовий результат, вершину айсберга успіху - ми не бачимо що стоїть за цим.

Завдяки своїй роботі я часто бачу цю не фасадну сторону. Цю серцевину, цю нижчю частину айсберга. Я б навіть сказав "Тінь успіху".

Як зараз пам'ятаю - такі моменти сильно закарбовуються в душі, як ця клієнтка, прощаючись зі мною після чергової консультації, сказала, що не знає, де взяти і як знайти, і чи вдасться це зробити, сили справитися з тим, що відбувається в її житті, пережити ці непрості емоції і почуття, зробити ці надскладні вибори, які, здається, неможливо зараз зробити.

І коли через декілька днів я бачу такий пост, я розумію, яка кропітка, важка, іноді майже непосильна робота за цим стоїть. Внутрішня робота, яку ніхто не бачить, яку майже неможливо побачити. Навіть якщо розказувати про неї, показувати, то є щось дуже особисте, щось таке, де ми лише наодинці із самими собою наодинці і своєю душею.

Це та робота за яку навряд чи хтось нас похвалить, навряд чи хтось дасть нам за неї гроші чи медалі. Але я думаю, оплата за неї набагато цінніша за будь-що. Плата за неї - власна повага, отримана сила, впевненість, мудрість. Погодьтеся, це мабуть найвища плата яку можна отримати у цьому світі!

Що ви думаєте про успіх, його ціну особисто для вас? Як ви ставитеся до чужого успіху? Чи якщо чимось відгукнулася вам ця публікація, напишіть в коментарях

психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
Комментарии к "Тінь успіху"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr