Терапевтична група "Роман про мене" (Киев)

У Психолога » Психологические тренинги » Киев » Терапевтична група "Роман про мене"

Мероприятие завершено.


Похожие мероприятия в том же регионе

01-08-2019 - 31-12-2021
Киев
Моя разная беременность
Дорогие друзья, коллеги, знакомые! С радостью и удовольствием хочу сообщить об открытии группы поддержки для тех, кто ждёт ...

25-02-2020 - 25-02-2021
Киев
Група підтримки людей з депресією
Наступне заняття відбудеться 25.02 (вівторок) о 19.00. Тема: "Думки при депресії. Як налаштувати радіо "голос депресії" на іншу хвилю". ✅На зустрічі ми розберемо, як негативні думки підтримують де...

13-04-2019 - 13-04-2019 Мероприятие завершено.
Терапевтична група Група для тих, хто не задоволений тим, що зараз відбувається в їхньому житті. Або ніяк не може дати собі раду у історії, що відбулася із ними колись. Й чесні намагання змінити результат призводять до нового забиття об граблі.
Реальні або вигадані історії про людей, які дають собі раду у власних життєвих негараздах, викликають в нас звичні «Але». Адже герої мають характер або зовнішність, фей-хрещених або здібності, які допомагають їм у подоланні перешкод.
От якби хтось створив історію із щасливою розв’язкою про героя такого, як ми. Який би мав такі саме якості, які ми маємо. Ті ж, які є в нас відсутніми, були б відсутні й в персонажу.
В групі «Роман про мене» ми станемо такими авторами. Ми створюватиме історії про вихід з реальних життєвих ситуацій одне одного. Кожний учасник групи стане автором роману про героя іншого учасника. Хто саме стане автором для конкретної історії, визначить випадковість.
Впродовж групи ми будемо обговорювати свої ситуації, які хочеться розв’язати. Використовувати релаксаційні технікі, писати романи за алгоритмом та ілюструвати їх. Наявність письменницької майстерності та вміння малювати не має значення!
Після закінчення групи учасники отримають свої «романи про себе» із щасливою розв’язкою, які вони зможуть продовжувати новими главами та пригодами.
Стоимость участия
800 грн
Контактный e-mail
Телефон
067-77-22-211
Вебсайт
место проведения мероприятия Киев
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr