Психологічний кіноклуб "Ілюзіон" ( Київ (Киев) )

У Психолога » Психологические тренинги » Киев » Психологічний кіноклуб "Ілюзіон"

Мероприятие завершено.

21-02-2022 - 21-02-2022 Мероприятие завершено.
Психологічний кіноклуб Любі друзі!
21 лютого ми запрошуємо вас до нашого нового центру Пространство на Софії у Кіноклуб «Ілюзіон» на перегляд та обговорення фільму Ларса фон Трієра «Ідіоти».

Група молодих людей, які живуть веселою комуною в шикарному, але абсолютно порожньому заміському будинку, вважає, що всередині кожної людини ховається маленький ідіот. Сусідством із цим будинком лякають приїжджих і намагаються триматися від нього подалі. Натомість його із задоволенням відвідують благодійні організації та різні фонди, які, найімовірніше за відкати, стають спонсорами психолікарні, як вони вважають.
Насправді ж молодь просто дуркує, вдаючи із себе психів. А може бути хтось і справді псих. А можливо дурість обертається насправді хворобою. А може бути — це просто веселі нероби, які живуть на втіху. Саме це ми й обговоримо у нашому Кіноклубі.
Оригінальна комедійна драма 18+, чорний гумор, артхаус Ларса фон Трієра спільного виробництва Німеччини, Данії, Італії, Нідерландів, Франції та Швеції
Ми чекаємо на вас 21 лютого о 19:00 у нашому новому центі за адресою вул. Стрілецька, 4.
Стоимость участия
250 грн
Адрес
Стрілецька,4
Контактный e-mail
Телефон
+380683048186
Вебсайт
место проведения мероприятия Київ, Стрілецька,4
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr