Вiр собi

 Ми дуже багато  років витрачаємо час на те, щоб подобатися іншим, здаватися кращими комусь, боротися, щоб бути першими десь, щось доводити та iнш. і, як наслідок, не отримуємо задоволення від життя насправді,  бо залежимо від думки та оцінки інших.

Але в житті для інших ніколи не буде достатньо - тож ніколи не настане той етап гармонійного задоволення та росслаблення.. А робимо це, бо часто самі не віримо і не бачимо якіми. і, що того, що ми є, і того, які ми є - вже достатньо...Все, що зверху - цiнний вибiр та дарунок. 

Важливо цінувати себе та свої почуття, відчуття, енергію та довірятиім.Робити важливу для себе справу - давати собі час на те, щоб не робити, щоб спочатку відчувати, що ви хочете та бажаннядозріло - і в стосунках і в роботі і лише потім рухатись. Довіряти собі, що, коли будете готовi, не складе великого напруження досягти того, що хочеться.

Тодi,коли насправді пiднiметься бажання. 

Щось дуже зміниться... Бiльше не захочеться бігти за кимось/чимось  і від себе на якійсь енергії страху, щось не встигнути,  щось терміново робити - паніка та тревога не дають побачити весь спектр варіантів та можливостей. Зашвидко.


Те що відбувається, та те, як воно відбувається, має сенс і має зараз місце та важливiсть i цiннiсть. 


Дайте собі  час.

Темп має значення! 

Iрина Бiчева


психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
Комментарии к "Вiр собi"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr