У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як це - жити з іноземцем в чужій країні?

У Психолога » Психологія відносин » Як це - жити з іноземцем в чужій країні?

жити з іноземцем в чужій країніДехто не уявляє собі, як взагалі можливо побудувати стосунки з людиною іншої національності. З цього приводу є безліч невірних переконань, стереотипів, скептицизму та навіть осуду.

Я зіткнулась з цим особисто і на власному досвіді переконалась, що є правдою, а що вигадкою; що є справді важливим, а що не варто брати до уваги.

Живучи за кордоном майже 4 роки, ось що я можу сказати:
1️⃣ Не важливо, хто твій партнер - ти будуєш стосунки з людиною, а не з національністю. Якщо ваші цілі, плани на майбутнє і світобачення співпадають, є розуміння, підтримка і довіра - то яка різниця, де він чи вона народилась і проживає (в Китаї чи Аргентині, в Україні чи в Норвегії).

2️⃣ Люди скрізь однакові, зі своїми проблемами, переживаннями і почуттями. Головне #знайтисвоїх , рідну душу. В момент, коли ти її зустрінеш, ти все зрозумієш. І все стане на свої місця. Можливо, твоя рідна душа ще не народилась або ж блукає по іншій країні у пошуках тебе.

3️⃣ Ми не знаємо, кого підготувала для нас доля і де ми будемо в майбутньому.  Просто довірся Всесвіту і прислухайся до власної інтуїції та почуттів. Вони, як правило, завжди вказують вірний шлях.
Не бійся зробити перший крок і повірити в те, що все вийде.

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.

4️⃣ Люди говорили і будуть говорити. Ти ніколи не будеш подобатися всім і твій вибір не оцінить кожний. Навіть якщо це наші рідні чи друзі. Шукай підтримку всередині себе і в людині поруч. Це - найголовніше. Разом ви сила і зможете пройти всі перешкоди та негаразди, якщо є заради чого йти вперед. А все (і всі) інше - не важливо!

5️⃣ Якщо так склалось, що ти сам в новій країні, і з рідних немає нікого поруч, крім чоловіка/дружини - не засмучуйся. Ти вже не один! Це велике щастя - мати когось, хто завжди підтримає, допоможе і обійме в тяжку хвилину. Як багато одиноких та опустошених людей навіть в своїй країні. Цінуй, те що маєш, тобі  пощастило!

6. Вчи мову, вчи мову і ще раз вчи мову. Якщо ти вирішив переїзати в іншу країну (не важливо, з якої причини: влаштовувати особисте життя чи в пошуках роботи) - перше завдання і головне: починай вивчати мову. Так ти виявляєш шану до країни та її мешканців і демонструєш бажання зрозуміти інших та асимілюватись в нову культуру. Інакше ніяк.

В кого є досвід життя чи стосунків за кордоном? Що думаєте з цього приводу?

У Психолога » Психологія відносин » Як це - жити з іноземцем в чужій країні?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihologiya-otnosheniy Как правильно реагировать на пассивную агрессию? Как вести себя с пассивно-агрессивными людьми?

Каждый из нас встречался с людьми, проявляющими пассивную агрессию. Вы ясно видите, что человек злится, но он всячески отрицает это («Нет, нет, ты что?! Я в прекрасном настроении, я рад!»). Подобное поведение всегда вызывает растерянность

психологія psihologiya-otnosheniy Пророчество матери

Часто мамы, искренне считая что желают своим детям добра, начинают им пророчить судьбу. Обычно действительность таких матерей вовсе не пример для подражания. Но они абсолютно уверены, что их мир единственно правильный, и никто кроме них не знает как...

Усі публікації розділу Психологія відносин ᐉ

 
Обговорення "Як це - жити з іноземцем в чужій країні?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr