У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як це - жити з іноземцем в чужій країні?

У Психолога » Психологія відносин » Як це - жити з іноземцем в чужій країні?

жити з іноземцем в чужій країніДехто не уявляє собі, як взагалі можливо побудувати стосунки з людиною іншої національності. З цього приводу є безліч невірних переконань, стереотипів, скептицизму та навіть осуду.

Я зіткнулась з цим особисто і на власному досвіді переконалась, що є правдою, а що вигадкою; що є справді важливим, а що не варто брати до уваги.

Живучи за кордоном майже 4 роки, ось що я можу сказати:
1️⃣ Не важливо, хто твій партнер - ти будуєш стосунки з людиною, а не з національністю. Якщо ваші цілі, плани на майбутнє і світобачення співпадають, є розуміння, підтримка і довіра - то яка різниця, де він чи вона народилась і проживає (в Китаї чи Аргентині, в Україні чи в Норвегії).

2️⃣ Люди скрізь однакові, зі своїми проблемами, переживаннями і почуттями. Головне #знайтисвоїх , рідну душу. В момент, коли ти її зустрінеш, ти все зрозумієш. І все стане на свої місця. Можливо, твоя рідна душа ще не народилась або ж блукає по іншій країні у пошуках тебе.

3️⃣ Ми не знаємо, кого підготувала для нас доля і де ми будемо в майбутньому.  Просто довірся Всесвіту і прислухайся до власної інтуїції та почуттів. Вони, як правило, завжди вказують вірний шлях.
Не бійся зробити перший крок і повірити в те, що все вийде.

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.

4️⃣ Люди говорили і будуть говорити. Ти ніколи не будеш подобатися всім і твій вибір не оцінить кожний. Навіть якщо це наші рідні чи друзі. Шукай підтримку всередині себе і в людині поруч. Це - найголовніше. Разом ви сила і зможете пройти всі перешкоди та негаразди, якщо є заради чого йти вперед. А все (і всі) інше - не важливо!

5️⃣ Якщо так склалось, що ти сам в новій країні, і з рідних немає нікого поруч, крім чоловіка/дружини - не засмучуйся. Ти вже не один! Це велике щастя - мати когось, хто завжди підтримає, допоможе і обійме в тяжку хвилину. Як багато одиноких та опустошених людей навіть в своїй країні. Цінуй, те що маєш, тобі  пощастило!

6. Вчи мову, вчи мову і ще раз вчи мову. Якщо ти вирішив переїзати в іншу країну (не важливо, з якої причини: влаштовувати особисте життя чи в пошуках роботи) - перше завдання і головне: починай вивчати мову. Так ти виявляєш шану до країни та її мешканців і демонструєш бажання зрозуміти інших та асимілюватись в нову культуру. Інакше ніяк.

В кого є досвід життя чи стосунків за кордоном? Що думаєте з цього приводу?

У Психолога » Психологія відносин » Як це - жити з іноземцем в чужій країні?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihologiya-otnosheniy Внимание! Зависимые отношения!

Эти отношения обслуживают травмы детства людей, в них вступающих. Конечно же, манипуляции и давление чередуются с самоотдачей и демонстративными проявлениями любви. Если Вы у себя обнаруживаете 5 из 10 признаков - “добро пожаловать” в эмоциональную

психологія psihologiya-otnosheniy Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Усі публікації розділу Психологія відносин ᐉ

 
Обговорення "Як це - жити з іноземцем в чужій країні?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr