У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Зім`ятий аркуш

У Психолога » Самопізнання » Зім`ятий аркуш

Хвилини розчарування, зневіри і падіння сил знайомі майже кожному. Часом нас спіткають важкі удари і неприємні відкриття . Наслідки пережитих потрясінь нерідко змушують інакше дивитися на світ, а головним чином на себе. Зароджуються думки про те , що ти нікому не потрібен, що ти не достойний, що все закінчилося. Зникає довіра до світу, а головним чином довіра до себе. техніка Зім`ятий аркуш Якщо описане вище знайоме вам, запрошую спробувати одну із технік. Для цього вам знадобиться чистий аркуш паперу будь-якого розміру, маркер, кольорові олівці або фломастери, 10-15 хвилин і вільний простір, в якому ви зможете зосередитися і ніхто не буде вам заважати. Можливо вам не вдасться знайти такий час, бо ви завжди є разом з дітьми, або не маєте окремої кімнати, живете в гуртожитку чи просто винаймаєте кімнату разом з кимось, в такому разі, тут головним чином , важливо щоб ви були сконцентровані та уважні до практики.

  1. Зімніть в руці аркуш. Згадайте свої відчуття, думки, фрази, які лунають (лунали) в голові, пов’язані з особистим болем, з зрадою, зневірою в собі і людях, знеціненням , падінням сил. Ви можете зім’яти аркуш так сильно як вам хочеться, сформувати з нього маленьку кулю-сніжку чи щось подібне. Слідкуйте за своїми емоціями. Задайте самому собі питання: "Що я зараз відчуваю?"
  2. А зараз спробуйте вирівняти аркуш. Поступово розкриваючи кульку, що сформувалася в вашій руці. Що зараз? Що ви бачите? - Аркуш деформований, зім’ятий. Він вже не той, що був. Як ви б описали його? Що це будуть за слова? Що вони вам нагадують? Які відчуття викликають? Коли ви відчували себе так?

    "Після сильного потрясіння, зради,розчарувань, втрати - я наче пом’ятий аркуш. Знецінена(ий), деформована(ий), груба(ий)… після перенесеної травми, потрясіння – я інша(інший). Зморщена(ий), нерівна(ий), нестабільна(ий), стиснута(ий), обмежена(ий). Я зруйнована(ий)."

    Терапія – це коли. Я досліджую. Свої шрами, рани, коли я дивлюсь на них і приймаю. Вожу пальцем по кожній. І розумію: "Так - це Я! Так, ось вони. Так відбилися,так ранили." Коли я придивляюся до кожної з них, як є, відкриваю очі і серце. Я помічаю, що це за лінії.

  3. Візьміть маркер і виділіть основні лінії. Ведіть маркером за лініями, виділяючи кожну з них так, як вам хочеться.
    Ви помітите, що лінія створює форму, а форму ви здатні зараз заповнити кольором.
  4. Зафарбуйте різними кольорами форми, що утворилися на перетині ліній на вашому аркуші. Помічайте, як змінюється Ваше сприйняття та емоції під час цієї роботи.
    Відслідковуйте свої відчуття коли працюєте з кольором. Відслідковуйте зміни, що відбуваються на аркуші та як це вам.

Це – Ви яскрава(ий), динамічна(ий) І це ваша історія і життя. Життя котре ви приймаєте. Визнаєте втрати, зади, біль і всю іншу гаму почуттів і подій. Без них не було б вас теперішньої(ого), здатної(ого) до нових позитивних трансформацій.
Раджу прикріпити отриманий результат над робочим столом, як нагадування того, що Ви і Ваша особиста історія – це завжди більше ніж здається на перший погляд. Це життя і розвиток.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

У Психолога » Самопізнання » Зім`ятий аркуш
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія samopoznanie Адекватная реакция

Оговорка и является компромиссом между сознательным намерением и бессознательным желанием. Бессознательное не может проявляться напрямую, а только посредством ошибочных действий, сновидений.

Усі публікації розділу Самопізнання ᐉ

 
Обговорення "Зім`ятий аркуш"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr