5 фраз

5 фраз

    5- фраз небезпечні для подорожі життям!!! Пограємо в цю гру? Є такі думки в голові, які переважно правильні і дають можливість нам уникати поганих ситуації і подій, так наче хтось нашіптує нам чи це так чи ні- вони точно корисні. Однак інколи цей голос може перетнути допустиму межу, і зробити наше життя нестерпним та нудним. Тому вчіться відключати його, а особливо в тих випадках, коли ви готові перетворити своє життя в справжню пригоду.

Пропоную розглянути 5 фраз, через які ми часто перестаємо рухатись вперед, відкладаємо наші мрії на потім і таким чином руйнуємо наше життя.

1. У мене нема часу Найчастіше люди не можуть змінити своє життя через фразу "Мені просто не вистачає часу". Вони використовують її, щоб не відчувати провину, коли не можуть відшукати баланс в житті. Замість цієї фрази потрібно використовувати іншу — "Це не є пріоритетом для мене". Час — найцінніший ресурс, і те, на що ви витрачаєте його, є пріоритетним для вас. Отож, кожного разу, коли вам захочеться сказати "У мене нема часу", просто задумайтесь, що справді важливо для вас, і це, мабуть, точно не Фейсбук, відео-ігри, ролики в Youtube і т.д. Якщо ви справді чогось хочете, і це для вас важливо, ви зможете знайти час.

2. Я не можу собі це дозволити Крихітні голоси в наших головах змушують звикати до фрази “Я не можу собі це дозволити”, як до аргументу. І її суть полягає в тому, щоб не витрачати гроші на речі, які насправді для нас важливі. Це може бути поїздка чи навчальні курси, і коли ці голоси говорять про те, що ви “не можете собі це дозволити”, перш за все, вам потрібно розібратись із своїми рахунками, визначити, на що ж ви витрачаєте гроші. Тому що це покаже, що ви вважаєте важливим у вашому житті. Отож, щоб фраза “У мене нема достатньо грошей” не виникала у вашій голові, вам потрібно зробити все можливе, щоб припинити витрачати їх на справді непотрібні речі, і перерозподілити фінансові ресурси на те, що приносить вам відчуття щастя.

3. Я занадто старий Хто б не був автором фрази “Ви не можете навчити собаку нових трюків”, він — брехун. Сюзанна Коллінз написала книгу “Голодні ігри”, коли їй було 46. Тамаі Ватанабе підкорила Еверест вдруге у віці 73, через 10 років після попереднього рекорду. Тому неважливо, скільки вам років — 20, 50 чи 80! Все, що стоїть на заваді досягнення мети чи здійснення мрії — це той крихітний голос в голові, який зупиняє вас від позитивних змін. Запитайте себе: Чи можу я знайти спосіб бути щасливішим та здоровішим сьогодні, аніж я був вчора? Що я можу зробити для того, щоб зробити своє життя більш повноцінним, ніж воно було минулого року? Ніколи не буває занадто пізно змінювати щось в своєму житті. Ви ніколи не будете занадто старими, щоб вчитись, і ніколи не пізно змінити свій шлях на кращий.

читайте также:

Как подарить себе праздник? Бывает, что мы перестаем верить в сказку. Вся эта праздничная суета кажется бессмысленной, а восторженные лица знакомых раздражают. Мысленно мы говорим себе “праздники - для детей” и не пускаем волшебство в свое сердце. Этот текст для тех

Когда свет не мил Бывают периоды в нашей жизни, когда проблемы следуют одна за другой, а то и просто набрасываются на нас всем скопом, не давая вздохнуть.

4. У мене нема таких же можливостей, як в інших людей Ми завжди бачимо можливості та успіх інших людей, і замість того, щоб запитати себе “Як я можу це зробити?” чи “З чого мені варто почати?”, голос в голові починає говорити абсолютно інше: “Мабуть, добре, але...” або “Якби я тільки мав (додайте випадкову можливість), то я би міг досягнути успіху”. Ми всі в цьому житті граємо на різних рівнях складності. Деякі люди народжуються з чудовими генетичними даними, або їхні батьки багаті, і тому їм ніколи не доведеться працювати. Такі люди грають гру під назвою “Життя” на спрощеному рівні. Інші народжуються в неблагополучних сім’ях, в країнах третього світу, з хронічними захворюваннями, в районах з поганою шкільною освітою, і вони грають ту ж саму гру на складнішому рівні. Однак, чим складніша історія походження, тим цікавіша подорож героя. Ми можемо або скаржитись на умови, або визнати їх і намагатись змінити. Інколи обставини складаються так, а не інакше, і в цьому нема нашої провини. Але наш обов’язок полягає в тому, щоб спробувати їх змінити. Коли ми визнаємо той факт, що ніхто окрім нас самих не витягне нас із ями, ми зможемо змінити своє життя. Тому потрібно заспокоїти голос в своїй голові, який продовжує говорити “Я не можу це зробити, тому що...”, і продовжувати працювати на шляху до досягнення кращого життя.

5. Життя — це не казка, фільм чи гра. Будь реалістом Коли ми розглядаємо наше існування як щось, що потрібно перетерпіти, кожне випробування підсилює наше негативне налаштування, і в результаті ми почуваємось нещасними. Однак, якщо ми сприймаємо життя, як подорож, кожний виклик стає можливістю навчитись чогось нового, рости і змінюватись. Якщо ви отримуватимете задоволення від життя, то в ньому все частіше відбуватимуться приємні речі, а це приведе до його покращення в загальному. Тому не шукайте собі виправдань. Замість того, щоб вигадувати причини, чому ви не можемо зробити щось, поставте собі запитання “Гаразд, що справді я повинен зробити і як я маю це зробити, щоб все стало реальністю?”.

Отож, тепер, коли ми заспокоїли свої голоси в голові, час кожному з нас почати свою пригоду! Що скажете про ті думки? Який пункт вам найбільше сподобався? Ваш експерт у стосунках💞 Сімейний та дитячий психолог Богдана Янків

психолог

Оценка публикации
понравилось: 1 из 1 оценивших
  нравится публикация?  

Нравится 1 из 1. Оценочная шкала: от 0 до 1

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии lichnostnyi-rost ПсиТалисман. Воображение

Воображение имеет 3 варианта последствий: -️ творческие успехи и достижения, -️ уход в иную реальность, в попытке убежать от себя и решения проблем. -️ способ увеличить свою жизнестойкость, устойчивость, креативность, возможность

статья по психологии lichnostnyi-rost Тренд “позитивного мышления”. Другая сторона медали.

Интернет кишит тысячами программ, обучающих тому, как “мысля исключительно позитивно” добиться успеха в жизни. Почему не стоит следовать идеологии вечного позитива.

Все публикации раздела Личностный рост и полезные советы >>

 
Комментарии к "5 фраз"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr