У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Чи існує сексуальна несумісність?

У Психолога » Сексуальність » Чи існує сексуальна несумісність?

Сексуальність однієї людини може сильно відрізнятися від іншої. Якщо такі люди обєднуються у пару, то тоді можна говорити що є неспівпадіння та відмінності.

Ми залежимо від фізіології, як часто людина буде відчувати сексуальну напругу. Одна хоче щоранку та щовечора. А іншій достатньо один раз на тиждень. А комусь, якщо не чіпати, то й взагалі не треба того сексу, бо легко переключитися на інші цікаві справи.

сексуальна несумісність пари

Також ми можемо сильно відрізнятися за сексуальними сценаріями. У нього входять наші фантазії та уподобання, то від чого ми збуджуємося та відчуваємо насолоду. Нам важливі певні дії партнера та послідовність процесу, обстановка та емоційний супровід. І те, що подобається одному, може не заводити іншого.

Наприклад, ситуація, що часто зустрічається з освітленням. Одному з партнерів важлива сенсорна стимуляція, тобто бачити тіло коханця, його рухи чи додаткові аксесуари. А другий може розслабитися й зосередитися на приємних почуттях тільки у темряві, ще й під ковдрою, бо там затишно і дуже інтимно для нього.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Я вже не кажу про більш радикальні й яскраві індивідуальні потреби та бажання. Що робити коли один хоче так, а інший так не може? Че можемо ми говорити про несумісність? Про неспівпадіння точно.

Або коли одній людині потрібна інтимна близкість, щоб відчути себе прийнятим, коханим, та бажаним, а іншій спочатку треба відчути себе у безпеці та коханим, побачити турботу, і тільки після цього з'являється сексуальне бажання. Іншими словами: для одного спочатку секс потім поговоримо, а для другого спочатку поговоримо потім секс. І люди більше не розуміють один одного, ображаються та невдоволені відштовхують. Прикладів можна приводити безліч.

І основне питання: чи є в такому разі у пари надія на добрі стосунки та щасливе майбутнє з огляду на те, що реалізована сексуальність є цінністю?

Так можливо. Але все залежить від того, чи буде пара працювати над цими розбіжностями. Чи шукатиме точки перетину, йтиме назустріч потребам коханої людини та розширюватиме межі свого досвіду, опрацьовуючи глибинні страхи та сором. Якщо у цієї пари є кохання, і вони об'єдналися в команду. Якщо ж хтось із партнерів стикається з непереборними внутрішніми обмеженнями та відсутністю ресурсу з цим розбиратись чи просто небажанням, то тоді, мабуть, можна сказати про сексуальну несумісність. І так справді буває. Ситуація в кожній парі індивідуальна і наскільки вони сумістні і чи є це проблемою вирішувати тільки їм.

Любові всім та гарних стосунків

У Психолога » Сексуальність » Чи існує сексуальна несумісність?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihologiya-seksa Любовь и секс с истерической женщиной.

Эти женщины наиболее популярны у мужчин. Но это только сначала. Так как со временем они могут довести любого до нервного срыва. Они и правда умеют искусно соблазнять, завлекая в сети своих чар мужчину. Она тревожна, ревнива, а поэтому склонна к контр

психологія psihologiya-seksa Проблемы в постели

В этой статье мы обсудим наиболее распространенные проблемы в постели, с которыми встречаются специалисты сексологи в своей практике. Секс  – многоуровневый, сложный акт...

Усі публікації розділу Сексуальність ᐉ

 
Обговорення "Чи існує сексуальна несумісність? "

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr