У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чоботи

шорыЩе до того, як я стала тижпсихологом, була у мене мрія - білі чоботи. Можна навіть сказати, що мрія з великої літери.

Мені здавалося, що під те пальто, що у мене було на той момент, підходять ТІЛЬКИ білі чоботи. Всі ноги істоптала, ганяючи по взуттєвим магазинам. Купу часу на це витратила. Вишукувала тільки білі. Інший колір ігнорувала повністю.

І ось, нарешті, серце моє трепихнулось, побачивши білі чоботи. Вони такими красивими мені здалися. Аж дух захопило. Хочу поміряти, а розмір не мій.

Продавчиця, звертаючись до мене:

- Інші розміри знаходяться на складі. Щоб підібрати точно, поміряйте, будь ласка, ось цей. І я Вам принесу той розмір, що потрібен.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

І простягає мені точно такий же чобіт, але .... бордовий. Скривившись, чобіт взула. Глянула на нього зверху. У дзеркало. Відчула на нозі. Походила. Покрутилася. І ... серце радісно забилося - МОЄ. Ось моє-моє !!!

- Дівчина, білі приносити не треба. Беру ці!

Звичайно ж, для заспокоєння душі, поміряла і білий. Щоб остаточно переконатися, «ну, і гидота ж» ці ваші білі чоботи. Особливо під це пальто.

Чоботи офігенні. Носила їх із задоволенням. І відчувала себе в них богинею.

Іноді з жахом думаю, що могла б їх і не мати, якби вперлася рогом, наполягаючи на тільки білих.

Категоричністю в бажаннях ми створюємо собі шори, що закривають різноманіття того, що є поруч. Категорії родом з минулого. З нашого життєвого досвіду. Через чужі стереопити. Через чуже бачення того, як воно має бути. А реальність значно яскравіше і багатше наших уявлень про неї.

Як часто ми страждаємо в пошуках «білої» любові, яку собі вигадали, не помічаючи «бордову», яка вже є поруч. Так, вона інша. Так як Інший не може нас любити точно так, як нам би хотілося. І рівно стільки, скільки б нам хотілося. Але це не означає, що вона гірше. Дуже  часто вона значно краще, ніж ми собі уявляли.

Дозвольте реальності прозвести на Вас враження. І вона щедро обдарує тим, що потрібно і навіть більшим. © Галина Руднева

психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
Обговорення "Чоботи"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr