У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Чому зраджують навіть хороші люди

У Психолога » Невірність, зрада » Чому зраджують навіть хороші люди

«Я думала, що у нас прекрасна сім'я. Багато хто вважав нас ідеальною парою, ставили нас за приклад. Звичайно, було всяке, але мені здавалося, що в нас усе було добре. Я б ніколи не подумала, що мій чоловік на таке здатний. Як це могло статися з нами?"

Дуже часто мої клієнтки розповідають про свої стосунки, які вони вважали чудовими, про чоловіка, який був люблячим і турботливим, був чудовим батьком, надійним другом, наводячи безліч прикладів і доказів. І тим сильнішим було здивування, нерозуміння і величезне розчарування. Справді, як це могло статися, якщо насправді все було майже ідеально?

Дуже поширена хибна думка, що зради трапляються тільки в поганих шлюбах, де нудьга, де немає пристрасті і романтики, де все буденно і звично. Якщо люблять, то не зраджують. Якщо людина хороша і порядна, то вона ніколи не зрадить. Ось деякі зі стереотипів, які заважають побачити істину. Запропоную вам інше бачення.

Чому зраджують навіть хороші люди

Якщо розібратися з термінологією, то стане зрозуміло, що багато хто плутає слово "хороше, добре» зі словом "досконале", ніби це синоніми.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

А якщо людина "досконала", то вона не може зраджувати, вона просто не реагує ні на які спокуси, вона ж досконала! І чарівним чином його любов до дружини нейтралізує сексуальну привабливість інших жінок. А любов його дружини створює непробивний щит для флірту інших жінок.

Але існує різниця між "добре" і "абсолютно, ідеально", так само як існує різниця між коханням і сексуальним потягом. І знання цих відмінностей допомагає зрозуміти, як зради трапляються навіть у прекрасних шлюбах.

Хороша людина - не ідеальна людина.

Досконалих чоловіків не існує, так само як і досконалих жінок.

Хороша людина - це зріла особистість, яка живе за етичними принципами. На таку людину можна покластися, вона добрий друг, добрий батько, і взагалі добрий хлопець. І все ж вона не ідеальна.

Він відчуває такі ж емоції, як і інші чоловіки. Він буває невпевненим у собі, у нього є амбіції, бажання конкурувати. Він перебуває під фінансовим і соціальним тиском, під впливом очікувань, так само, як інші чоловіки. І можливо, найголовніше, саме через те, що він "хороший хлопець", він більш вразливий, ніж інші чоловіки.

читайте також:

Мне не доверяют! Доверие – то, с чего начинается жизнь каждого человека. Младенец доверяет своей матери...

Хороший левак укрепляет брак Хороший левак укрепляет брак. Как это понимать? Любовница своей энергией питает чужую семью. Семья- это тыл, супы и глаженные рубашки. Любовница – праздник и романтика. Эмоции, интрига, острые ощущения. Иногда она получает взамен эмоциональну...

запитати психолога онлайн

За роки моєї роботи я помітила закономірність, що більшість хороших, порядних чоловіків, у яких трапився роман, не шукали його. Більшу частину свого життя вони намагалися робити правильні рішення і правильно чинити. Вони оточені любов'ю, турботою, теплом і затишком сімейного життя. І 90% з них описували себе і своє сімейне життя як щасливе.

Що ж може спокусити хорошу людину вийти з тепла і безпеки сімейного гніздечка?

Напевно річ, яку ми недооцінюємо - міць і сила сексуальних емоцій. Насправді, сексуальні емоційні центри досить примітивні. Вони жорстко вбудовані в нашу фізіологію. Природа не моногамна, фактично вона наполягає на різноманітності, а не на ексклюзивності. Сексуальні емоції спрямовані на те, щоб захопити ваш мозок і паралізувати логіку. А це ставить людину в прямий конфлікт з етикою та її цінностями.

Хороші хлопці, як правило, не досвідчені в цьому типі емоцій. І ця наївність мимоволі робить їх більш вразливими для спокуси.

Чому ж любов до дружини не захистила його? Чому він не подумав про наслідки? Тому що люди недооцінюють силу сексуальних емоцій, за своєю силою вони можуть зрівнятися зі станом голоду.

Тому багато хороших людей наївно вважають, що можуть фліртувати, тримаючи все під контролем. Для таких людей флірт, як гра з вогнем. Доти, доки людина не навчиться усвідомлювати силу сексуальних тригерів, вона буде схильна до спокус і не зможе їх контролювати.

Висновок такий.

Жоден шлюб, хоч би він був найпрекраснішим, не захищений від зрад, бо шлюб складається з людей, а люди вразливі для спокус. Якщо ваш чоловік чудовий і прекрасний, це зовсім не означає, що він досконалий. Фактично, "гарність" робить його більш вразливим для спокус.

У Психолога » Невірність, зрада » Чому зраджують навіть хороші люди
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія izmena-predatelstvo Как вернуть доверие после измены? психология отношений.

Вы решили простить измену своего партнера, но внутри сознания у вас есть сложности с доверием к этому мужчине/женщине. Что делать в этой ситуации? Отсутствие доверия в случае предательства (любого – партнера, друга, родного человека) –

психологія izmena-predatelstvo О Боли. О душевной боли.

Душевную боль нельзя пощупать, увидеть на диагностических аппаратах, для нее нельзя подобрать снимающее эту боль, лечение. Потому что она везде и нигде ...

Усі публікації розділу Невірність, зрада ᐉ

 
Обговорення "Чому зраджують навіть хороші люди"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr