Обсуждение 'Не знаю, что делать дальше.'

Всего комментариев: 4

Доброго дня ! Я не психолог , але все ж таки напишу свою думку через те ,що мене також турбувало це питання раніше ... Колись у своєму інтерв'ю один чоловік сказав , що він хотів стати режисером , а батько хотів ,щоб той був юристом . Але потім батько сказв: " У тебе є рік на самореалізацію , якщо за цей рік ти чогось досягнеш , то можеш продовжуватися вчитися , якщо -ні , то підеш на юриста . На мою думку , 1 рік - це не надто великий строк і спробувати зробити для себе таку штуку , я думаю варто )
Тобто , потрібно знайти заняття по душі і розвивати протягом 1 року ! Це - чисто моя думка , вона як і всі може бути неправильною

!
Дуже правильна думка, коли є час для розвитку навиків для заняття до душі. Але коли постає питання: заробити грошей чи займатися справою, яка подобається - ось тут постає дилема. З цього моменту і треба починати рух до знаходження оптимального рішення.

Бесплатная рассылка интересностей!

Спасибо, найду время, почитаю. По поводу комментариев: я рискну так сделать, но мой срок будет меньше, т.к. время только до осени, больше возможности не будет)
Чтобы прокомментировать вопрос 'Не знаю, что делать дальше.', авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Наши психологи

qr