Обсуждение 'Не знаю, что делать дальше.'

Всего комментариев: 4

Доброго дня ! Я не психолог , але все ж таки напишу свою думку через те ,що мене також турбувало це питання раніше ... Колись у своєму інтерв'ю один чоловік сказав , що він хотів стати режисером , а батько хотів ,щоб той був юристом . Але потім батько сказв: " У тебе є рік на самореалізацію , якщо за цей рік ти чогось досягнеш , то можеш продовжуватися вчитися , якщо -ні , то підеш на юриста . На мою думку , 1 рік - це не надто великий строк і спробувати зробити для себе таку штуку , я думаю варто )
Тобто , потрібно знайти заняття по душі і розвивати протягом 1 року ! Це - чисто моя думка , вона як і всі може бути неправильною

!

Дуже правильна думка, коли є час для розвитку навиків для заняття до душі. Але коли постає питання: заробити грошей чи займатися справою, яка подобається - ось тут постає дилема. З цього моменту і треба починати рух до знаходження оптимального рішення.

Бесплатная рассылка интересностей!

Спасибо, найду время, почитаю. По поводу комментариев: я рискну так сделать, но мой срок будет меньше, т.к. время только до осени, больше возможности не будет)
Чтобы прокомментировать вопрос, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Наши психологи

qr