У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


День народження 2022

Сьогодні мені 56.

Два роки тому (28.09.20) я зробила собі подарунок на день народження — почала власну справу. Точніше, подарувала собі свободу. Перший рік свобода настільки п’яніла, що хотілося про це кричати. Тому минулого року майже одночасно було два пости — перша річниця власної справи і день народження. Власна справа настількі вже буденно-приємна, що цього року все буде у одному. Це був трансформаційний рік. У бізнесі. У внутрішньому світі. У зовнішньому вигляді. У зовнішньому і внутрішньому середовищі.

Хоча я не можу те, чим займаюся, назвати бізнесом. Ні, це не бізнес. Я займаюся тим, що мені дуже подобається. Що покращує життя людей. Роблю це легко, з радістю і в задоволення. І мені за це ще і платять гроші. Виходить, що я знайшла свою місію. Моє призначення. Навіщо я прийшла у цей світ. Це відкриття внутрішньої трансформації.

Трансформація - це завжди руйнація. І біль. Рівень болю після руйнації залежить від ставлення до того, що втратили.В мене і раніше були трансформації. Та я завжди сподівалася на когось іншого. Іноді сподівалася. Іноді покладала всю відповідальність за моє життя. Так, життя моє, а відповідальність у когось. І це було страшно. Дуже страшно. І боляче. Бо ніколи не знаєш що інші зроблять з твоїм життям. І коли. А це сильно виснажує.

Зараз відповідальність за всі свої думки, рішення, діяльність, бездіяльність, за все, що зі мною відбувається і наслідки я забрала собі. І сталося диво. Цілий рік, перебуваючи в епіцентрі внутрішніх і зовнішніх руйнувань, я спокійна і впевнена. Так, я спокійна і впевнена. Біль зник. Є радість. Задоволення. Завжди. Я забрала всю свою Силу собі. І виявилося, що її стіііільки, що вистачає мені, моїм дітям, моїм рідним і близьким, друзям, зовсім чужим людям. Впевнилася в цьому пригадуючи те, що робила і відчула з 6:00 24.02.2022.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Підкреслюю секрет Сили — забрати собі відповідальність за всі свої думки, рішення, діяльність, бездіяльність, за все, що відбувається і наслідки. І прийняти за аксіому - будь-які наші рішення правильні. Бо вони наші. Якщо не подобаються наслідки, завжди можна все поміняти. І причини, і наслідки. У цьому і є вся смакота відповідальності.

Страх зник. Тепер я знаю, що можу вижити у будь-яких умовах. Ні, не вижити. ЖИТИ. Та ще і з такими друзями і клієнтами. Питали чи я у безпеці. Чи може мені щось потрібно. Чи є в мене гроші і їжа. Запрошували до себе, щоб разом пережити те, що відбувається. Це я про події з 24.02.2022 і десь до кінця квітня. І не тільки питали. А і конкретно допомагали. Дякую вам всім. Це робить мене ще сильнішою. І впевненішою в тому,що все роблю правильно.

І я готова була просити допомогу, якщо буде зовсім край. Раніше для мене зробити це було дуже і дуже непросто. “Все сама. Все сама.” Та я рада, що до краю не дійшло. Тому і не дійшло, що здалася. Пам’ятаєте, як я весь час наголошую? “Наша Сила у визнанні нашою слабкості”. Все, що кажу і пишу вам, роблю і сама. Так-так. Війна війною, а обов’язкові платежі залишалися. Оце було випробування — залишитися вільною майже без оплачуваної роботи чи “зачепитися за будь-яку “заводську” трубу”! Пройшла і це . Як тільки вибрала себе, життя пішло на взліт.

Наше старе життя руйнується не просто так. Це означає, що ми з нього виросли. І звільняється місце для нових та красивих речей.

У будь-який неприємній, навіть страшній ситуації, завжди є за що зачепитися. Тобто, знайти для себе користь. Завжди!!! Тільки треба фокусуватися не на тому, що втратили, а на тому, що залишилося. Та з’явилося нове. І тоді “все, що робиться чи не робиться - на краще” стане очевидним.

Привела до ладу Душу і тіло. А ще навчилася пекти хліб на заквасці. Спочатку навчилася ту закваску вирощувати. А ще.. А ще... А ще.........Багато що залишу тільки для себе. Мій особистий рік був непростий. Та чудовий.

читайте також:

Как справиться с чувством вины и тревоги? Тревога и вина - 2 чувства, которых я старательно могу избегать, потому что они могут быть неприятными и даже - невыносимыми. Почему они возникают? И как с ними быть? Тревога возникает только в отношении будущего

Избегание проживания: 5 путей делать, а не быть Именно эти 5 способов избегания чаще всего проявляются у моих Клиентов. Бегство в отношения, рационализация, бегство в работу ...

запитати психолога онлайн

Дякую захисникам і захисницям, що жива. Далі буде.....

психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
Обговорення "День народження 2022"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr