У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


ФЛІРТ

Ресурси

Читаючи новини про Харків сьогодні, пропускаючи через себе життя рідного міста, свідомо пишуть зараз про радощі, бо занурившись тільки в війну ми не бачимо іншу сторону життя.

А ще маю надію, що мій допис допоможе ще комусь переключити увагу з війни на інше. 🙏

Щоб мати собі приємні враження - мені достатньо висунути носа на вулицю.

Я люблю собак, певно вони відчувають це енергетично, тому я вже не дивуюсь, коли вони відносяться до мене, як до старої знайомої, навіть коли ми зустрічаємось тільки вперше. Щось між нами миттєво відбувається, відчиняється простір для відвертих почуттів, тих, що не можливо зіграти чи приховати. 
То ж я не стримую себе, коли до мене летить щось руде на імʼя Моцарт, і зупиняє наш  безлад виключно власниця цього пухнастого, якій чомусь стає соромно за безпосередність свого улюбленця.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Велосипедист, що майстерно танцює по пагорбах парку та кружляє коло мене, щоб мої очі здивувалися від його вміння триматися в сідлі, викликає масу приємних емоцій та їде дивувати далі.

Наздоганяє мене жіночка, робить комплімент моєму плащу та біжить далі.

Чоловік з трьома неймовірними ірландськими сетерами просто зупиняє мене, щоб сказати розмір мого взуття і що дивно, не помилившись ні на міліметр.

Раніше я полювала на Світ, зараз Світ почав полювати на мене.

В часи свого полювання навіть мала рушницю (чоловік подарував) але стріляла я виключно в лісі по баночках.

А справжнім полюванням було -

їздити по земній кулі, щоб навчатися виключно і безпосередньо в полі фахівців, які створили свій метод, або досягли особистих трансформації на кшталт сідх.

Одними з таких фахівців  є Арнольд та Емі Мінделл  зі своїм процесуано-орієнтовним підходом у психології та психотерапії .

А один з їх інструментів, який супроводжує мене в житті після зустрічі з цією дивовижною парою є - флірти простору.

Так, так саме ФЛІРТИ, простір з нами ФЛІРТУЄ постійно і якщо вміти ці флірти читати, життя сяє новими сенсами, барвами, додає наче дорожніх знаків, щоб краще орієнтуватися в ситуаціях, які так рясно розсипані коло нас.

психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
Обговорення "ФЛІРТ "

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr