У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Після зради 80% подружжя розлучаться протягом 2-х років

У Психолога » Невірність, зрада » Після зради 80% подружжя розлучаться протягом 2-х років

За статистикою, одразу після виявлення зради розлучаються 19% подружжя. З решти, 75% розлучаються у проміжку від 18 до 24 місяців. А якщо врахувати, що зради відбуваються і у гарних шлюбах, і це не рятує від розлучення, то виникає питання. Чому навіть гарний шлюб не здатен відновитися після зради? Адже подружжя справді намагається відновити стосунки, влаштовує другий медовий місяць, купує подарунки, місяцями намагається бути обережним, попереджувальним, люблячим, намагаючись компенсувати те, що втратили.

А причина є. І багато хто навіть не здогадується яка саме.

Коли йдеться про довгострокові стосунки - гарний=середній. Іншими словами, у шлюбі (як і в багатьох інших сферах життя) "гарне" приносить звичайний, середній результат замість чудового, виняткового.

А що таке «середній»? Це заурядний. Це не означає, що перебувати в гарному шлюбі погано. Я маю на увазі, що якщо йдеться про шлюб, то "гарне" може бути кодовим значенням слова "заурядність".

Пастка заурядності:

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Заурядність зручна - потрібен лише мінімум зусиль.
Заурядність передбачувана – відсутня спонтанність.
Заурядність безпечна - немає ризику.
Заурядність лінива - знижена енергія.
Заурядність дешева - потребує мінімуму інвестицій.
Заурядність нічим не примітна - легко може бути скопійована.
Заурядність неексклюзивна - кожен може її отримати.
Заурядність байдужа - їй не вистачає пристрасті.

Хоча заурядність і потребує мінімум зусиль, але навіть цей мінімум швидко виснажується. Ви можете запитати, і що важливого в цьому всьому?

Зв'язок такий: перше бажання у пар, стосунки яких вразила зрада - "щоб все стало, як раніше". Вони хочуть, щоб все було так, як до зради.

Розумієте, що це означає? Це означає, що в основному вони б хотіли повернутися назад, робити ті самі речі, говорити ті самі слова, діяти і жити як раніше, дотримуючись старого сценарію, загалом, створювати той же шлюб, який вже був у них і який призвів до відомого результату. Не дивно, що майже 80% шлюбів розпадаються.

Зрада схожа на землетрус. Якщо відновити руйнівну споруду, то вона буде так само вразливою, як і раніше. Якщо ви хочете почувати себе в новому будинку в безпеці, то його доведеться побудувати набагато міцніше.

Недостатньо пробачити, помиритися і відновити стосунки. Це лише перші кроки. Наступний крок (які багато хто не робить), найважливіший. Необхідно перебудувати шлюб і створити стосунки, невразливі до зради.

І ось ось тут починається найцікавіше. На прикладі моєї роботи з парами, які пройшли через досвід зради, все відбувається наступним чином.

читайте також:

Психология предательства Предательство. После него в человеке поселяются гнев и обида, желание мстить. А что уходит? Уходит вера, доверие к людям, а иногда и почва из-под ног. Какова же психология предательства? С какими характеристиками людей связано предательство?

Хороший левак укрепляет брак Хороший левак укрепляет брак. Как это понимать? Любовница своей энергией питает чужую семью. Семья- это тыл, супы и глаженные рубашки. Любовница – праздник и романтика. Эмоции, интрига, острые ощущения. Иногда она получает взамен эмоциональну...

запитати психолога онлайн

Партнер, якому зрадили, проходить всі етапи реабілітації, позбавляється від негативних емоцій, нав'язливих думок, депресивних станів, стосунки відновлюються, зрада в минулому, а у сьогоденні - любов, прощення, пристрасть і надія на краще. І коли я нагадую, що перед ними найважливіший етап - створення міцних, неуразливих до зради стосунків, всі погоджуються, кивають головами, що потрібно працювати далі, але з застереженням: "Ой, зараз нам так добре, так хочеться побути в цьому стані, ми так намучилися, що нічого не хочеться робити, як-небудь потім".

Ви думаєте, продовження є? Як ви здогадуєтесь, продовжують лише одиниці, інші повертаються через кілька місяців з тими ж проблемами, з якими прийшли в перший раз. І все починається спочатку, тільки набагато важче і болюче.

Тому якщо ваш шлюб потрясений зрадою, знайте:

1. Мінімальні зусилля не допоможуть.
2. Недостатньо відновити, потрібно перебудувати, зробити краще, міцніше й безпечніше.
3. Зробити так само добре, як було - недостатньо; потрібно зробити краще, ніж було.
4. І, можливо, найголовніше. Йти тим же шляхом, яким раніше розвивався ваш шлюб, безглуздо.Після зради шлюб ніколи не буде таким, як раніше. Але це не погана, а добра новина. Поховайте думку, що стосунки, до яких ви звикли, були "такі чудові". І поховайте думку, що вам не доступні більш палкі, відкриті та чесні стосунки. Вони вам доступні.

Так, зрада руйнує угоду, але в той же час дає можливість укласти нову угоду. Це знак повороту на дорозі, а не знак кінця дороги. Це означає, що вам просто потрібно повернутися на кращу дорогу.

Парі, яка пройшла через зраду, потрібна краща модель шлюбу, краща карта шлюбу, потрібні навички та стратегії стосунків, які допомагають підтримувати "гарне", яке ніколи не перестає рости та розвиватися.

У Психолога » Невірність, зрада » Після зради 80% подружжя розлучаться протягом 2-х років
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 1 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія izmena-predatelstvo Любовные треугольники

Причины появления третьего в паре. История из жизни. Валерий не мог удовлетворить потребность в сексе в их отношениях и нашел любовницу.

психологія izmena-predatelstvo Почему девушки изменяют?

Измена девушки или женщины не такая уж и редкость, как представляется. Это не больное воображение человека...

Усі публікації розділу Невірність, зрада ᐉ

 
Обговорення "Після зради 80% подружжя розлучаться протягом 2-х років"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr