Питання до психолога

Ті, хто звертається до мене вперше, дуже часто задають два питання.

1. Скільки разів треба буде до Вас прийти?

А я не знаю. Бо моє завдання - накрити стіл. А скільки, коли і як Ви будете їсти, знаєте тільки Ви самі. Бо це Ваше Життя. Ваші відчуття. Тільки Ви самі можете визначити чи наїлися, чи ще голодні.

Тому кожного разу ми разом призначаємо тільки одну зустріч. А в кінці сесії Ви самі вирішуєте, коли прийдете до мене наступного разу. І чи прийдете взагалі.

Хтось приходить раз на тиждень. Хтось раз на два тижня. Або навіть на місяць. А комусь допомагають ситуативні одноразові консультації. Хтось ходить вже третій рік раз на тиждень. А комусь вистачило п'ять зустрічей. Так що, думайте самі. Вирішуйте самі. І беріть відповідальність за своє Життя на себе. До речі, це вже починається психотерапія до того, як відбудеться сама зустріч.

Точно знаю тільки одну річ. Зустрічі мають бути не раніше, ніж через тиждень. Бо ото, що ми разом понадкусюємо, Вам треба розжувати, проковтнути, переварити та покакати. Чи виплюнути і пережити відразу. А у кожного цей процес індивідуальний. І моє завдання цю індивідуальність зберегти. І довести Вам, що ВИ УНІКАЛЬНА ОСОБИСТІСТЬ!. Такої, як Ви, більше немає.

читайте также:

Побічний ефект психотерапії Побічний ефект притаманний й процесу зцілення, яким є психотерапія. Ба більше, побічний ефект є зворотнім боком результату терапії. Людина наважується на психотерапію, коли її не влаштовує те, що відбувається в її житті.

Что такое гештальт-терапия Здесь и сейчас – главный принцип гештальт-терапии про осознанность, способность оставаться в моменте, чувствуя его полностью. Позиция гештальт-терапевта в том, что человек способен меняться. Гештальт-терапия уделяет ОГРОМНОЕ внимание переживаниям клиента.

Бувають виключення, коли потрібно зустрітися два рази на тиждень. Або супровід впродовж всього тижня. Коли людина вщент розбалансована і дезорієнтована. Чи гнітять думки про самогубство. Чи вже були спроби самогубства.

2. А що буде відбуватися під час зустрічі?

Відповідь така сама — не знаю. :)  А Ви знаєте, що конкретно буде відбуватися під час вечірки, яку Ви готуєте? :)

Щоб я не спланувала заздалегідь, Ви це зруйнуєте тільки своєю присутністю. Те, що буде відбуватися під час зустрічі - наш сумісний внесок. Разом будемо творити диво на Вашу користь. Мені теж перепаде. Як казав кіт Матроскін “Общественный труд на мою пользу облагораживает»

З повагою до кожного з вас, Галина Руднева

У Психолога » Работа с психологом, психотерапевтом » Питання до психолога
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psiholog-psihoterapevt Гештальт-коучинг

Что же это? В этой работе, я в общих чертах раскрою суть метода, его задачи и цели.

статья по психологии psiholog-psihoterapevt Как выбрать психолога?

Сегодня мы видим повальное увлечение психологией. Специалисты в этой области растут как грибы после дождя. Как найти достойного психолога?

Все публикации раздела Работа с психологом, психотерапевтом >>

 
Комментарии к "Питання до психолога"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr